PDA

View Full Version : Cerere slot Paqiwaku Varianta 3. ( Ultima. )



Paqiwaku
23-06-2020, 09:27 PM
NICK: Paqiwaku

TheSe7en
24-06-2020, 12:33 PM
:contra: ai un limbaj foarte murdar cu toti playeri, inclusiv eu, pana nu dai dovada ca ti ai revizuit comportamentul nu mi schimb parerea !

aqx
24-06-2020, 07:14 PM
Contra.


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

D i a n a <.>
24-06-2020, 07:19 PM
Contra. Motivul de mai sus.

Skidrowツ
24-06-2020, 08:30 PM
:contra: cu aceleași motive ca și tura trecută, iar dovezile le au colegii mei.

Paqiwaku
24-06-2020, 08:59 PM
Contra.


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Astea sunt poze de mai demult. Acum de 2 saptamani nu am mai injurat pe nimeni de la Cererea nr.2, cum poti sa vii cu poze vechi si sa le postezi acum? In astea 2 saptamani de cand mi sa tras atentia am fost exemplar. Esti o mincinoasa, si o imbarligatoare ce n-ai vazut si observ ca lumea de aici te si crede. Pozele alea sunt vechi de cand m-am certat atunci cu Bahoi, deja ne-am si impacat de 2 saptamani. In fine, daca esti asa proasta si vii cu poze de acum 1 luna inseamna ca esti o handicapata. Iti doresc tot ce e mai rau in viata sa ai parte, cancer la toata familia ta. Sa-mi sugi ****! In rest numai bine tuturor, ma bucur ca v-am cunoscut! Aici am terminat si am spus tot ce am avut pe suflet. Nici cand esti om bun si te porti exeplar esti luat de prost. Admini de 2 lei ;) Quinn **** !!!

aqx
24-06-2020, 09:04 PM
Astea sunt poze de mai demult. Acum de 2 saptamani nu am mai injurat pe nimeni de la Cererea nr.2, cum poti sa vii cu poze vechi si sa le postezi acum? In astea 2 saptamani de cand mi sa tras atentia am fost exemplar. Esti o mincinoasa, si o imbarligatoare ce n-ai vazut si observ ca lumea de aici te si crede. Pozele alea sunt vechi de cand m-am certat atunci cu Bahoi, deja ne-am si impacat de 2 saptamani. In fine, daca esti asa proasta si vii cu poze de acum 1 luna inseamna ca esti o handicapata. Iti doresc tot ce e mai rau in viata sa ai parte, cancer la toata familia ta. Sa-mi sugi ****! In rest numai bine tuturor, ma bucur ca v-am cunoscut! Aici am terminat si am spus tot ce am avut pe suflet. Nici cand esti om bun si te porti exeplar esti luat de prost. Admini de 2 lei ;) Quinn **** !!!

Prima e de săptămāna asta.

Bahoi
24-06-2020, 09:18 PM
Contra, esti un parlit.

mugurhaiduc
24-06-2020, 09:28 PM
Presupun că nu e nevoie să mai adaug ceva. Tocmai ai demonstrat cāt de imatur poți fi, lucru care ar trebui să īți confirme faptul că nu ești capabil să deții slot sau orice alt grad pe server.