PDA

View Full Version : Cerere slot Paqiwaku Varianta 2.



Paqiwaku
09-06-2020, 01:57 PM
NICK: Paqiwaku
VARSTA: 27
ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
STEAM ID: STEAM_0:0:522402963
ADRESA DE CONTACT: paqiwaku@outlook.com
PROMOVARE: Oriunde,oricui intalnesc persoane si ii place recomand tuturor!

Promit sa nu mai injur pe quinn si Bahoi, in rest nu am treaba cu nimeni.
Indiferent ca voi fi acceptat sau nu cu ei doi nu voi fi prieten niciodata.
Stiu ca a trecut doar cateva zile de la incident, dar m-am gandit eu bine si am ajuns la concluzia sa-mi vad de treaba indiferent de cum sunt cei din jur, ii accept cu bune si rele.

Freeze
09-06-2020, 02:09 PM
CONTRA.
Ieri amenintai ca nu mai intri pe server daca nu primesti slot-ul inapoi.
Azi dimineata ai recunoscut pe server ca ai injurat 2 jucatori si pe langa asta pareai mandru ca ai facut asta pe motiv ca meritau sa fie jigniti.
Ca si sfat : pentru orice nedreptate savarsita pe server de catre admini sau de alti jucatori se face reclamatie pe forum, nu te apuci sa injuri sau sa jignesti pe server.
Nu accept un astfel de comportament.
Ar fi fost mai indicat intai sa incepi sa te comporti prezentabil pentru a ne recastiga incredearea in loc sa ameninti ca nu mai intri pe server.

DIa134
09-06-2020, 02:22 PM
Pro

D i a n a <.>
09-06-2020, 04:17 PM
Pro. Mai merită o șansă.

TheSe7en
09-06-2020, 07:26 PM
:pro: merita a 2 a sansa

Skidrowツ
10-06-2020, 12:26 AM
Pune-ți vârsta reală măcar acum.

AlinaIngeras
11-06-2020, 02:25 PM
Pro. Nu atrage atentia la nimeni. Ps ai avut dreptate in privinta la alti admini (ei se stiu), bafta.

mugurhaiduc
11-06-2020, 10:45 PM
Aici îmi spuneai să-ți dau pm când am de gând să-ți dau slotul înapoi , după ce ai primit remove pentru că ai început să îl înjuri pe Bahoi.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Iar în legătură cu vârsta , mă așteptam să ai bunul simț și să spui vârsta reală. Eu oricum o știu , dar dacă tu consideri că e un așa mare secret.. n-am motiv să-l divulg.
Nu consider că te-ai schimbat cu nimic de atunci până acum. N-am nevoie de certuri pe server.
Respins.
:locked: