PDA

View Full Version : Propunere Goree 2



stillgoree
26-02-2013, 07:12 PM
Propun sa faceti un topic cu divertisment pt zm care sa includa intamplari haioase din joc, bancuri chestii comice .am observat ca pe forum se intra doar pt cereri slot admin si atat.
Si un topic pt melodii preferate cred ca ar ajuta un pic sa ne cunostem mai bine !

C@mp3R
26-02-2013, 07:30 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

stillgoree
27-02-2013, 04:20 AM
nu ai prins ideia Monster ma refeream la un topic numai pt zmb la vedere ,daca ai observat majoritatea playerilor de pe zmb nu stiu pe forum mai mult de "cerere admin " eu zic ca nu ar strica sa fie un topic cu divertisment dedesupt si unu cu melodii preferate , drept sati spun daca nu dadeai link ul habar nu aveam ca exista asha ceva pe wargods

-=MaX=-
27-02-2013, 03:33 PM
Forumul este structurat foarte bine pe aceste planuri. Si tocmai pentru a nu face "bisericute" am facut o singura categorie pentru Divertisment, respectiv Muzica. Daca as face la fiecare server in parte ar fi in primul rand haos dpdv al ordinii pe forum si in al doilea rand s-ar crea bisericute, s-ar crea tabere si vor aparea conflicte.
Chiar si asa s-au iscat diverse conflicte intre membrii din servere diferite din cauza lipsei de comunicare si colaborare, daca le separ si astfel de sectiuni e haos total.
Un adevarat membru care vrea mai mult de la comunitate are totate facilitatile necesare si totul pus la dispozitie intr-o ordine logica. Sunt create categorii pentru tot felul de activitati.
Plus ca pe forum este si functia de Cautare, care multi o ignora!
Daca vrei ceva, inainte sa ceri sau sa repostezi da un Search! ;)

stillgoree
28-02-2013, 08:01 PM
Are serverul tot ce treb dar tiam zis ca e grele cu unii pana ajung la divertisment sau muzica era mai simplu si utilizabil ! asha ca ce sa zic propun sa nu mai propun nimik :)))

-=MaX=-
28-02-2013, 10:41 PM
O sa fie accesate mai usor in momentul in care voi baga serverele in subforumuri ;)