PDA

View Full Version : Cerere Helper - Ionut-Valentin



Ionut-Valentin
06-06-2020, 12:30 PM
GRAD: Helper
NICK: Ionut-Valentin / Xstrafers | Ionut-Valentin
DATA NASTERII:28/08/2003
VARSTA: 16 ani
*ID DE STEAM: 76561198986945282 [Original]
STEAM ID:
Adresa contact: vionut05@gmail.com
EXPERIENTA: 3 ani de adminat pe diverse game-mode-uri (CL , DR , ZM , FR )
TIMP JUCAT: 19 ore
PERIOADA: Orele 12:00-18:00-22:00
PROMOVARE: Am o pagina de Facebook bine urmarita ( nu personala) de jocuri si etc + un server de discord ! is blanaooo n-ai ce zice :))
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: tabăra lui lazlo

RupCitu
06-06-2020, 03:47 PM
REGULI Pentru Cereri Slot/Admin:
Intre cererea de slot si admin se asteapta 3 zile de la acceptarea cereri de slot.
Contra
Din cate vad nu ai citit regulamentul, ai cautat cuvantul cheie si ai plecat.
Cererea ta de slot a fost acceptata cu 4-5 minute intante sa o postezi pe cea de helper.

aqx
06-06-2020, 06:40 PM
Contra. Mai așteaptă cāteva zile.

Ionut-Valentin
06-06-2020, 08:04 PM
Trebuia sa fac direct de helper ,dar am fost informat gresit , azi cand am facut cererea slot am fost lamurit ca pot primi si helper ! Deci :*

Si in plus . daca sunt nevoit sa mai astept cateva zile din cauza regulei cu intervalul de cereri , astept cu cea mai mare placere sau renunt la slot pentru helper care este deja inclus . Cat despre regulament nu ai fost in persoana langa mine sa sti ce am facut in acele 5 minute in topicul cu regulament ! Te pup

dizdani
06-06-2020, 08:30 PM
Trebuia sa fac direct de helper ,dar am fost informat gresit , azi cand am facut cererea slot am fost lamurit ca pot primi si helper ! Deci :*

Si in plus . daca sunt nevoit sa mai astept cateva zile din cauza regulei cu intervalul de cereri , astept cu cea mai mare placere sau renunt la slot pentru helper care este deja inclus . Cat despre regulament nu ai fost in persoana langa mine sa sti ce am facut in acele 5 minute in topicul cu regulament ! Te pup

respins