PDA

View Full Version : Cerere unban Madara



Madara
03-06-2020, 11:57 AM
NUME: Madara
IP: 188.27.154.170
VARSTA: 20
ID DE STEAM: othx2000
DATA: 3 iunie
ORA: 11:30 aproximativ
HARTA: fy_snow
ADMIN: Stendhall
MOTIV: pt ca mi se blocase cs u in timpu wg ului si ma pus sa fac altu imediat si am luat ban si pe wg +ca eram steam on o sa atasez ssi o poza
MARTORI: -
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Vorbeste in arogante cu playerii si da ban aiurea la lume cu motiv aim ,a zis ca nu am steam si i.am spus sa se uite si nici macar nu stia cum .Astfel de admini trag serverul in jos.

WarGods | KGB
03-06-2020, 08:17 PM
vrem dovezi pe imgur , nu pot accesa ce trimiti tu ...

Madara
03-06-2020, 09:24 PM
am trimis pe imgur poze si alte chestii si mi-au spus ca nu se poate accesa pagina pt ca nu le uploadez de pe pc pt ca am avut o problema cu printu si nu puteam sa fac,le pot da si pe discord daca e ok ....pt ca un admin ca asta trage sv in jos imi spunea sa tac drc din gura ca nu am niciun steam si da ban aiurea pt aim a golit sv in 5 min cu ban-uri aiurea.

ablabla
03-06-2020, 10:18 PM
Trece pozele pe pc dupa aia le bagi pe imgur.

Edit: eu recomand ca tu, avand problema asta, sa dai drumul la demo cand intri in cs, pentru ca nu de alta dar chiar joci binisor si tot timpul avand problema asta exista posibilitatea sa zici adevarul dar si posibilitatea sa ne duci cu zaharelul.

Madara
04-06-2020, 01:13 PM
dar acum nu era problema ca se blocase in 94 ....era 96 chiar si mi s-a blocat cs-u ...si cand am dat sa fac altu la cererea adminului imediat am primit ban si pe wg ca am abuzat si nu am asteptat 10 min ,+eram steam on si el imi zicea sa tac drq cu steamu meu si a dat ban la cativa motiv aim si a golit sv si aia d abia stiau sa traga....eu joc cu partajare daca e nev cu orice

--------------- Added after 13 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b> le-am pus pe imgur , poza ca mi s-a blocat cs-u , ca am luat ban pe wg + ca aveam steam on si eram singuru cu steam de acolo

ablabla
04-06-2020, 01:52 PM
:pro: unban. Asteptam parerea lui Christian.

-=Christian=-
05-06-2020, 06:47 PM
Ti-am dat unban!
:locked: