PDA

View Full Version : Cerere slot Paqiwaku



Paqiwaku
25-05-2020, 12:38 AM
NICK: Paqiwaku
VARSTA: 27
ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
STEAM ID: STEAM_0:0:522402963
ADRESA DE CONTACT: paqiwaku@outlook.com
PROMOVARE: Oriunde,oricui intalnesc persoane si ii place recomand tuturor!

Capac
25-05-2020, 02:38 AM
:pro:

EDIT

Avand in vedere dovezile de mai jos ai si de la mine un
:contra:

XapiX
25-05-2020, 10:36 AM
:pro:

aqx
25-05-2020, 06:42 PM
Contra. Limbajul.

netero
25-05-2020, 08:42 PM
Iti ofer :pro: daca iti vei schimba comportamentul pentru ca mai ai niste probleme cu el. Inca ceva, citeste bine regulamentul si nu mai omorî teroristul aiurea prin sticla :p

~th3fla~
25-05-2020, 10:59 PM
Chiar daca sunt in retragere, nu mor de un warn, esti un jucator jalnic, te comporti ca un copil de 10 ani, nu respecti regulamenul, injuri adminii. Stii destul de clar cate banuri ai luat de la mine. Eu inca mai vizitez forum-ul si ma uit peste cereri.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mai aveam poze dar nu le gasesc in arhiva, imi spuneai "Si ce daca nu respect regulamenul". Nu cred ca ai "27" de ani asa cum spui tu.... Te crezi prea important... dar nu esti ceea ce crezi tu.

Paqiwaku
26-05-2020, 12:37 AM
~th3fla~ mai cauta dovezi.. ce sunt tampeniile astea? Nu exista mai am poze dar nu le gasesc in arhiva.. esti jalnic. Si da recunosc ca te-am injurat ca ai facut abuz pe mine cu comenzile. Oricum indiferent de consecinte tu niciodata nu vei fi prieten cu mine.
Si in pozele astea ai facut abuz.. mi-ai spus fara k1 si am zis cf ba.. si imi dai gag si imi spui sa tac??? Dupa m-am enervat logic ca iti bati joc de mine.

bLLue
26-05-2020, 01:05 AM
:pro:

~th3fla~
26-05-2020, 06:27 AM
~th3fla~ mai cauta dovezi.. ce sunt tampeniile astea? Nu exista mai am poze dar nu le gasesc in arhiva.. esti jalnic. Si da recunosc ca te-am injurat ca ai facut abuz pe mine cu comenzile. Oricum indiferent de consecinte tu niciodata nu vei fi prieten cu mine.
Si in pozele astea ai facut abuz.. mi-ai spus fara k1 si am zis cf ba.. si imi dai gag si imi spui sa tac??? Dupa m-am enervat logic ca iti bati joc de mine.

Mă crezi prost? Se poate verifica in log uri la cat ma înjurai, ce abuz cu comenzile am făcut? Te-am sancționat cum trebuie, dacă nu cunoști regulamentul nu mai vorbi.

Skidrowツ
26-05-2020, 10:28 PM
:contra:
1. Cred că vârsta pe care ai pus-o acolo , nu este adevărată
2. Căutai să te cerți mereu cu un admin, regret că nu am dovadă

Paqiwaku
26-05-2020, 10:37 PM
:contra:
1. Cred că vârsta pe care ai pus-o acolo , nu este adevărată
2. Căutai să te cerți mereu cu un admin, regret că nu am dovadă

Funny, Very Funny. Taca Taca Taca.... dovezi ciuciu. Admini de 2 lei.., Daca e asa cum spui de ce nu postezi orice e rau pe server si treci cu vederea? Pentru ce esti pus si tu si restul de aici? Daca eram Chancro toti de aici care veniti si judecati fara dovezi, zburati de mult! Inseamna ca nu va face-ti treaba. Eu sunt aici sa ajut, daca nu vroiam sa ajut si sa fac parte din echipa nu ma mai chinuiam sa fac acest topic, iar daca nu o sa fac parte crezi ca am ceva eu personal de pierdut? Daca am fost asa rau de ce nu ati luat masuri.. Recunosc imi sare tandara repede, dar nu cred ca am "omorat pe nimeni". Cu asta am terminat ce aveam de zis.

aqx
26-05-2020, 11:20 PM
Funny, Very Funny. Taca Taca Taca.... dovezi ciuciu. Admini de 2 lei.., Daca e asa cum spui de ce nu postezi orice e rau pe server si treci cu vederea? Pentru ce esti pus si tu si restul de aici? Daca eram Chancro toti de aici care veniti si judecati fara dovezi, zburati de mult! Inseamna ca nu va face-ti treaba. Eu sunt aici sa ajut, daca nu vroiam sa ajut si sa fac parte din echipa nu ma mai chinuiam sa fac acest topic, iar daca nu o sa fac parte crezi ca am ceva eu personal de pierdut? Daca am fost asa rau de ce nu ati luat masuri.. Recunosc imi sare tandara repede, dar nu cred ca am "omorat pe nimeni". Cu asta am terminat ce aveam de zis.

Admini de 2 lei, dar ia uite 27 ce am surprins. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Să primeşti slot când ai limbaj de genul acesta?
Cu ce ajuţi serverul?

RupCitu
26-05-2020, 11:36 PM
Contra
Mi-ai demonstrat prin limbajul si comportamentul tau ca nu esti potrivit nici pentru functia de slot.
Nu am dovezi să-mi sustin opinia, cel mai probabil n-o sa fie luata in considerare, dar daca se verifica logurile, in mare parte sanctiunile pe care le-ai primit, o sa se clarifice lucrurile.

Black Matte
26-05-2020, 11:44 PM
:pro:

Paqiwaku
26-05-2020, 11:48 PM
Admini de 2 lei, dar ia uite 27 ce am surprins. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Să primeşti slot când ai limbaj de genul acesta?
Cu ce ajuţi serverul?

Am si spus ca imi asum tot ce spun. Intentionat am si scris. De fiecare data cand sunt tero scriu FREE vine bahoi intentionat si ma omoara. Ati si fost destui admini on, dar niciunul macar nu i-a dat slay am si spus pe chat dar nimeni nu ma baga in seama. Citeste si mai jos am spus scriu sa vada toti ce parere am de Bahoi. Si mai ales tu quinn stai spect non stop si nu observi nimic sau aaa nu ai vrut! Tu nu esti pus sau pusa sa tii cu nimeni, doar sa iti faci treaba in mod corect.

aqx
27-05-2020, 12:12 AM
Am si spus ca imi asum tot ce spun. Intentionat am si scris. De fiecare data cand sunt tero scriu FREE vine bahoi intentionat si ma omoara. Ati si fost destui admini on, dar niciunul macar nu i-a dat slay am si spus pe chat dar nimeni nu ma baga in seama. Citeste si mai jos am spus scriu sa vada toti ce parere am de Bahoi. Si mai ales tu quinn stai spect non stop si nu observi nimic sau aaa nu ai vrut! Tu nu esti pus sau pusa sa tii cu nimeni, doar sa iti faci treaba in mod corect.

Nu stau cu ochii în laptop tot timpul. Stau telespectator pentru că la asta mă pricep cel mai bine, nu la jocul în sine. Atunci am ridicat ochii din telefon și am văzut ce ai scris. Dacă ai o părere despre un player, spune-i în privat (gen discord). Nu veni pe server cu asemenea limbaj când ai și cerere de slot deschisă. Mai ales că susții faptul că tu imediat te aprinzi sau îți sare țandăra.
Nu mai am timp pentru alte posturi. Așteaptă alte păreri/voturi sau decizia ownerilor. Ms

XapiX
27-05-2020, 12:48 AM
Sunt total de acord și cu quinn. Ai înjurat și ai fost răutăcios de multe ori la adresa playerilor si nu numai. Ci și la adresa staff-ului. Părerea mea e că cu asemenea înjurii și răutăți spuse chiar si staff-ului, din moment ce slot-ul face parte din echipa de staff a serverului, tu înjurând pe fiecare membru în parte și cum îți vine ție la gură, nu ai ce căuta ca staff..
Până la urmă totul rămâne la decizia ownerilor.
Dar și de la mine ai un :contra: .

TheSe7en
27-05-2020, 07:31 PM
:contra: revizuieste ti comportamentul si limbajul ,recreeaza te si revino cu alta cerere

mugurhaiduc
27-05-2020, 09:56 PM
Ținând cont de faptul că ești *acuzat* de același lucru precum Alina , comportamentul , nu aș putea să o accept pe ea iar pe tine să te resping. Recomand să îți revizuiești comportamentul și să ți anumite jigniri pentru tine. La fel de repede cum îți pun gradul , tot fel de repede pot să-l și scot.
Dă-mi mesaj cu numele și parola.
:locked: