PDA

View Full Version : Unban EL Negro



EL Negro
14-05-2020, 02:11 PM
NUME: EL Negro
IP: 92.81.193.46
VARSTA: 27
ID DE STEAM: --
DATA: 14.05.2020
ORA: 13:45 Aproximtiv, nu stiu exact.
HARTA: fy_snow PARCA
ADMIN: Sincer nici nu mai stiu. Nu i-am retinut numele. Fiind nou pe server.
MOTIV: Ma pus SPECTATOR sa-i fac un test WCD. Pana am descarcat ce-mi trebuie, am dezactivat anti-virusul, pana sa facut testul, a durat putin ce-i drept. Cand am intrat in CS. aveam deja BAN
MARTORI: Era unu AngelEyes si mai erau ..
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Pana la urma am facut testul, dar se pare ca adminul respectiv nu a avut rabdare destula.
MENTIUNI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Poza cu ban-ul. Dupa cum vedeti am dat "retry" si incercarea de se conecta este catre IP-UL server-ului. Astept un raspuns, totusi. Mersi !!

Anghelos
14-05-2020, 06:24 PM
din moment ce ai iesit din joc ca sa faci acea descarcare..etc..primesti ban instant. cand faci acea procedura ,trebuie sa ramai in joc

EL Negro
14-05-2020, 07:28 PM
In joc am ramas prietene. Nu am iesit. El m-a pus spectator si asa am ramas. Cand am terminat procedura care a durat cateva minute, eram deja banat fara sa stiu. Cunosc procedurile.

morPHeus1981
14-05-2020, 09:07 PM
Sa asteptam si opinia lui Andrei112

WarGods | KGB
14-05-2020, 09:44 PM
Ban scos, admini , va rog aveti rabdare cu wcd, stiti cat dureaza , nu toti playerii au racheta de pc, omul nu a iesit , a fost direct banat,
El Negro , cand ti se cere wg,raspunde adminului, nu te apuca de scan pana nu confirmi ca faci wcd