PDA

View Full Version : Cerere up Sharkyyyy



Sharkyy
13-05-2020, 09:18 PM
GRADUL: Gradul dorit Moderator
NICK: numele cu care joci pe server (toate)-wG- Sharkyyyy
VARSTA: varsta reala, nu minciuni 23
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] gabygr1996
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678) STEAM_0:1:34848570
Adresa de contact: Unde te putem contacta. steaua_buc97@yahoo.com
EXPERIENTA: experienta in adminat Nu stiu sa estimez un timp, dar am
TIMP JUCAT: 100+ ore
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend) Cum imi permite timpul
MOTIV: un motiv relevant pentru care doresti admin/slot/upgrade : Am orele, experienta necesara pt.up
CUNOSTIINTE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc) -
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (ce tip de donatii), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, status, facebook, reclame pe site-uri, afise, etc) Reclama
RECLAMA: minim 2 dovezi cu reclama facuta server-ului in ziua in care este depusa cererea (se completeaza doar in cazul cererilor up). Sunt pe telefon, dar am facut si fac reclama.
REGULAMENT: daca l-ati citit.
CULOAREA URSULUI: verde

WarGods | aLinoX
13-05-2020, 09:21 PM
:contra: Pana nu atasezi o dovada cu reclama. Poti instala Imgur si pe telefon... Nu mai gasi scuze..

wGods | Toxic
13-05-2020, 09:50 PM
Ce să faci cu gradul dacă ești inactiv?
:contra: activitate 0

Sharkyy
14-05-2020, 12:35 AM
Ce să faci cu gradul dacă ești inactiv?
:contra: activitate 0

Oricat de inactiv as fi fața de tine sunt mult mai activ.

~th3fla~
14-05-2020, 07:12 AM
:contra:

mugurhaiduc
14-05-2020, 10:08 AM
:contra:

Edit:
Atatea contra, dar nici nu va ganditi "activilor" ca pe server sunt numai codati si voi "admini activi" nici nu intrati sa vedeti, gg "bunilor"
Īmi place că īn loc să remediezi problema, și să dai un edit cu dovada la reclamă, ți tu neapărat să ne spui cāt de inactivi suntem noi.

GAgi
14-05-2020, 10:25 AM
:contra:

Sharkyy
15-05-2020, 01:19 AM
Atatea contra, dar nici nu va ganditi "activilor" ca pe server sunt numai codati si voi "admini activi" nici nu intrati sa vedeti, gg "bunilor"

Radu Rdu
16-05-2020, 01:02 PM
Atatea contra, dar nici nu va ganditi "activilor" ca pe server sunt numai codati si voi "admini activi" nici nu intrati sa vedeti, gg "bunilor"
Ai putea să termini cu aroganța că īnrăutățești situația grav. Cāt despre inactivitatea celorlalți, n-ar trebui să te intereseze pe tine. Lasă-i pe ei să fie inactivi și demonstrează-le că ești tu activ, că pānă acum nu te-am văzut mai deloc.
Revino după 10 zile că sigur o să fie respinsă, fă-ți activitate și abține-te de la comentarii care nu-și au rostul.
:contra:

-=Christian=-
17-05-2020, 01:13 AM
Respins.
Ai deja toate accesele necesare, revino cu o cerere cand ai activitatea necesara.
:locked: