PDA

View Full Version : Cerere unban Spook



Spook
25-02-2013, 04:18 PM
NUME: Spook
IP: 92.87.8.215
VARSTA: 15 ani
ID DE STEAM: non steam
DATA:24.02.2013
ORA: dupa amiaza intre orele 15-16
HARTA: de_dust2_china
ADMINI PE SERVER: angel(adminul de la care am luat ban degeaba)
MOTIV: nici eu nu stiu motivul
DOVEZI: : Screenshoot1 facut da adminul angel : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Screenshoot2 facut da adminul angel : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Screenshoot3 facut da adminul angel : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

MENTIUNI: Deci , ma jucam pe server cand , in timp ce puneam niste lasesre mi se fac 3 screenshooturi si mi se da saly adminul angel imi lasa e-mailul lui sa ii trimt pozele i-am dat add apoi am asteptat sa intre nu a intrat i-am dat buzz de 3 oris i am zis sa-i trimit pozele dar nu a raspuns . PS :felicitari cu serverul

Tiger
25-02-2013, 04:44 PM
Incearca sa arhivezi pozele si sa le urci pe: <b>You have to register to ba able to see this link</b> pentru a fi verificate :)

Daca vrei sa nu mai existe niciun dubiu, precum ca ai avea wall sau aim, te-as ruga sa folosesti WarGods Cheat Defender: <b>You have to register to ba able to see this link</b> .

Btw, ms :P

Spook
26-02-2013, 02:48 PM
Le-am pus pe fileshare.ro . Linkul e aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Astept raspuns.

Tiger
26-02-2013, 07:52 PM
Pozele sunt curate si nemodificate. Ai primit unban. Spor la joc!

:locked: