PDA

View Full Version : Cerere Helper



Who?#
25-02-2013, 12:42 PM
GRAD: Helper
NICK: Who?#
VARSTA: 17
CNP: 19602
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: amx_cine_who
EXPERIENTA: 3 luni
TIMP JUCAT: 16 ore si 12 minute
PERIOADA: dimineata,pranz si seara (in weekend nu prea joc ca plec in excursii cu familia)
MOTIV: sa scap serverul de codatii care se oftica si folosesc tot felu de hack-uri
CUNOSTINTELE: 0
PROMOVARE: BOOST, RECLAMA,SI TOVARASI

munteanu97
26-02-2013, 09:11 AM
CONTRA..who nu-ti mai bate joc de noi ai mai facut o cerere si (motivu helperu' nu are voie la comanda amx_banip)si cunostinte 0??:) o sa primesti helper cand o sa dai boostu":* Deci:Contra

Who?#
26-02-2013, 09:57 AM
CONTRA..who nu-ti mai bate joc de noi ai mai facut o cerere si (motivu helperu' nu are voie la comanda amx_banip)si cunostinte 0??:) o sa primesti helper cand o sa dai boostu":* Deci:Contra
Frate treaba e urmatoarea eu pe 20 iau niste bani si am sami incarc si o sa va trimit boostu da momentan nam!!! Daca nu ma credeti intrebatil pe doris(5 euro-cent) si o sa va spuna ca sunt baiat de treaba

munteanu97
26-02-2013, 10:24 AM
Ok,pe 20 "cand incerci sa trimiti niste bani" o sa primesti ce-ti doresti pana atunci !;;)

Tiger
26-02-2013, 09:27 PM
Frate treaba e urmatoarea eu pe 20 iau niste bani si am sami incarc si o sa va trimit boostu da momentan nam!!! Daca nu ma credeti intrebatil pe doris(5 euro-cent) si o sa va spuna ca sunt baiat de treaba

Problema la tine este faptul ca uneori ai un comportament cam urat fata de altii si cunostinte 0. Cand o sa dai boost faci cerere vip (cu sau fara slot), mai mult de slot+vip nu-ti pot da din cauza cunostintelor...

Cerere helper respinsa

:locked: