PDA

View Full Version : Informatii Ban / UnBan



CristiaN1
07-05-2020, 12:56 AM
UNIQUE ID (OPTIONAL): Nu am facut nici-un scan.
NUME: -
IP: -
ID-URI DE STEAM: Acesta este singuru' steam pe care il folosesc si il m-ai detin " <b>You have to register to ba able to see this link</b>" am m-ai avut steamuri.
DATA SI ORA BAN: In fiecare zi. Dar azi a fost acordat banu la 18:24 / 06.05.2020
DATA SI ORA SCANARE: 18:24 / 06.05.2020
SCREENSHOT (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Am si eu o prblema cu WG mi-a dat un var un steam acum 1 an si evea ban wg atunci ,acum am steamu' meu propriu si tot imi da banwg adica fac wg acum imi da ban la 7:50 fac peste 1 ora imi da ban la 8:43 de ce imi da ban fix atunci cand se face parca arata cand ai primit ban ultima data zic Ex: 8.05.2019 din cate stiu , am schimbat windowsu tot la fel o fii ceva de la mine dar nu cred nu am bagat hack-uri nmk , nu am nici-un wg facut. Daca o sa vina vorba daca am m-ai avut conturi de steam da am m-ai avut "cateva" si tot la fel din cate imi aduc aminte si de atunci am spus k renunt. Sper sa se rezolve sau ceva deoarece am luat ban pe cateva comunitatii pentru banwg.

Tiger
07-05-2020, 09:22 PM
Esti asociat cu foarte multe alte conturi ...

In plus:

Observatii:


Nu suntem responsabili:

daca cumparati/imprumutati/luati un cont de Steam banat si/sau v-ati banat din cauza lui