PDA

View Full Version : Propunere.



Black Matte
05-05-2020, 01:59 AM
Vă salut,propun ca toți cei care doresc grad pe server(fac cerere) sa posteze reclama făcută serverului în topicul special creeat cu scopul acesta.Nu mi se pare normal ca cineva să faca cerere(și nu îndeplinește cerința reclamei),dăm toți contra si la final să vină un owner să-i accepte cererea pentru că el a primit in privat dovada reclamei de la player-ul respectiv. Așa mai bine nu mai dăm PRO și/sau CONTRA că nu are rost.(fără hate sau ceva).Mulțumesc si numai bine să aveți!

Gaz3rN1
05-05-2020, 02:04 AM
:pro:

mugurhaiduc
05-05-2020, 02:12 AM
Da, înțeleg la ce te referi tu, și sunt de acord cu tine. Însă în momentul în care mai bine de jumătate din adminii serverului au primit remove pentru inactivitate, am zis să nu resping un jucător doar pentru că mi-a venit cu dovada în privat, în loc să vină cu ea pe forum, cum ar fi fost și normal.
În unele situații e nevoie de admini stabili, sau cel puțin așa ar fi indicat. Evident că adminii pleacă și vin. Dar în momentul de față, noi suntem în căutarea unui echilibru privind adminii, atât pe deathrun cât și pe alte servere ale comunității.. așa că se vor face și anumite excepții privind strictețea condițiilor. Omul a venit cu dovada în privat.. nu e sfârșitul lumii, dar evident că aș fi preferat să se folosească topicul făcut special pentru dovada promovărilor. Eu, ca să nu fiu înjurat că îl accept fără să prezinte dovada, am luat poza pe care el mi-a trimis-o, și am postat-o eu, ca să dovedesc că omul chiar a promovat serverul într-un anumit mod. Voi lua în considerare propunerea ta, pentru că ai foarte mare dreptate.