PDA

View Full Version : Free Unban



hidenseek
03-05-2020, 11:49 PM
UNIQUE ID: ID:DD6*B1580*E940F2BA7*EB*F77D52*99
NICK: fuzy
IP (OPTIONAL):
STEAM ID: STEAM_0:1:1687962 <b>You have to register to ba able to see this link</b>
OTHER INFORMATION: Am folosit un program LoL skin mod (leagueskin pe google), pentru league of legends care imi pune niste skinuri care le vad decat eu , si programul respectiv ramane undeva activ chiar daca il inchid, si mia aparut scanul rosu Forensics injector (a durat ceva timp pana mi-am dat seama de ce imi dadea cu rosu cu acel motiv), cand am aflat de la ce imi da cu rosu am folosit ccleaner si am vazut ca nu imi mai da cu rosu, dupa care am sters alea din regedit cu wCD si am facut multe scanuri la rand sa nu mai apar cu rosu cand imi cauta steamidul ... , sunt constient ca am actionat gresit dar poate treci cu vederea pentru ca sunt la prima abatere...joc foarte multe mixuri si ban-ul pe wargods mi-ar pune probleme sa mai joc pe unele dintre comunitati.

Multumesc de intelegere.

Tiger
03-05-2020, 11:53 PM
Ai fost banat pentru schimbarea manuala a unique id. Ai peste 25 de unique id-uri schimbate in cateva zile. Grad 5 scrie pe fruntea ta.

hidenseek
03-05-2020, 11:57 PM
Aveam de gand sa iti platesc, dar observ ca esti foarte arogant si lipsit de respect desii ti-am explicat situatia si mi-am recunoscut vina, in fine, iti urez mult succes in continuare.

Tiger
04-05-2020, 12:04 AM
Sunt eu lipsit de respect fata de tine? Vrei sa te pup pentru ceea ce ai facut? Du-te tare. Ma mir ca nu iti este rusine.

:locked: