PDA

View Full Version : reclamatie DeMooN



dani124578
01-05-2020, 07:29 PM
NICK: MysItachi
STEAM ID: -
NUMELE CELUI RECLAMAT: DeMooN
MOTIVUL: face abuz de grad,cand se enerveaza ca pierde muta lumea la spec,da slay daca campam in baza desi in regulament scrie ca e un joc freechamp/freerush,face spam de grenade desi in regulament spune ca e interzis asa cv
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

(DeMooN lasa-l pe virus sa inchida topicul nu tu)
Multumesc

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
01-05-2020, 07:34 PM
Imi place ca mi-ai facut reclamatie :)) Fiindca ti-am dat ban, in primul rand daca vrei ban trebuie sa faci cerere unban.
Si acum sa trecem la ce zici tu. In primul rand in regulament scrie altceva...cu totul diferit, este freecamp/freerush nu spui rau, dar este atunci cand este mapa de defuse, cand se pune bomba si cand se da defuse, eu am dat slay pe o mapa de fy_cluj si acolo nu cred eu ca se planteaza vreo bomba sau ceva, uite-te te rog frumos mai atent acolo la regulament ;)
Edit: La grenazi acolo ce zici tu cu spam-ul ala...la VIP iti da +1 grenada nu mai mult ;) asa ca nu am cum sa fac spam de grenazi decat pe mapa in care mai pot cumpara alte grenade, cand am "facut spam de grenazi" cum zici tu, era pe fy_cluj, si acolo nu se numeste spam atata timp cat le ai pe jos ;)

--------------- Added after 5 minutes ---------------

De ce nu ai dat si mai jos acolo la dovezi sa vada lumea ca ti-am explicat cum sta treaba

Viru$$
01-05-2020, 07:44 PM
Am inteles ca tia cerut si test de wg
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

dani124578
01-05-2020, 07:51 PM
nu ai explicat nimic ai zis ca am no recoil si cfg pe awp si ti-am demonstrat ca nu am

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
01-05-2020, 07:54 PM
Frate...te-am rugat sa iti schimbi cs-ul si ai zis ca nu vrei, nu ma intereseaza ce ai tu, ce nu ai, atata timp cat iti arata wcd-ul rosu, nu am ce sa iti fac, bine hai co norecoli-ul ala mai trec cu vederea ca te-am "Verificat" dar awpfastzoom.cfg e cu totul altceva ;) Asa ca gandeste-te de 2 ori inainte sa scrii ceva ;)

dani124578
01-05-2020, 08:03 PM
in regulament scrie asa Nu dati ban-uri pe clasa de ip!! Doar daca e ABSOLUT necesar iar ban-ul sa fie de maxim 30 de minute (Cine va fi prins ca va bana vreo clasa de ip pe o perioada mai mare si nu va debana clasa va primi REMOVE !) iar tu ai dat permanent inca o dovada ca nu sti regulamentul chiar daca esti admin

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
01-05-2020, 08:12 PM
Da, ai dreptate de asta nu stiam, dar am vorbit cu Viru$$ si a zis ca pot da permanent doar pentru wcd rosu de tot, aici este greseala mea, deocamdata iti dau unban, dar te rog sa iti schimbi cs-ul. ;)

dani124578
01-05-2020, 08:21 PM
asta e o greseala pe care multi o fac nu va mai luati dupa culoare cititi fisierele dar iti multumesc pt unban si sper ca totul sa fie bine de acum
ps:poti cere wg in caz ca crezi ca inca am acel quick scope :D

W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲
01-05-2020, 08:24 PM
:locked: