PDA

View Full Version : Problema WG Rosu



ionutFTW
29-04-2020, 11:53 AM
* ID (OPTIONAL):
* NUME: BasmE
* IP: 188.215.69.100
* ID DE STEAM: STEAM_0:1:50751772
* DATA SI ORA: 29.04.2020 / 11:00
* SCREENSHOT:
* SISTEM DE OPERARE: windows 10
* ANTIVIRUS (OPTIONAL):
* DESCRIERE PROBLEMA: Mi-a iesit wg rosu - <b>You have to register to ba able to see this link</b>
HLTV Weapon Model modelele de se schimba armele repede inainte nu iesea sunt modelele ce le foloseau in PGL acum ani de zile cum se poate asa ceva?

Tiger
29-04-2020, 08:57 PM
Te crezi in PGL, unde sa iti fie permise aceste lucruri, de le folosesti? Majoritatea serverelor de mix nu permit astfel de modele. Modelul respectiv are lipsa cateva animatii.

ionutFTW
29-04-2020, 11:59 PM
Problema este ca joc cu ele de ani de zile si tocmai acum au iesit in wargods pe playzeek de ce erau premise ?

Tiger
30-04-2020, 09:00 PM
Vorbesti despre vremuri trecute de mai bine de 7 ani si despre o politica a unei comunitati. Alte comunitati au alte politici.

Unele comunitati iti vor accepta skin-ul, altele nu. Eu, unul, consider ca acel skin este inofensiv chiar daca iti ofera un foarte mic avantaj fata de alti jucatori spre deosebire de modelele ESL sau blue-red.

ionutFTW
30-04-2020, 10:29 PM
Vorbesti despre vremuri trecute de mai bine de 7 ani si despre o politica a unei comunitati. Alte comunitati au alte politici.

Unele comunitati iti vor accepta skin-ul, altele nu. Eu, unul, consider ca acel skin este inofensiv chiar daca iti ofera un foarte mic avantaj fata de alti jucatori spre deosebire de modelele ESL sau blue-red.

Am inteles unde bati tu dar problema este ca acum 1 luna 2 cand am mai facut wargods nu iesea modelele daca faci si tu un up date macar anunta si tu ca aceste modele nu ofera niciun avantaj nu este model de player sau de tinta.
As fi recunoscator daca mi-ai sterge wg HLTV models

Tiger
30-04-2020, 10:35 PM
S-au adaugat noi semnaturi pentru modele, acesta este motivul si pentru care atunci nu ai fost detectat. Imi pare rau, nu am cum sa iti sterg gratuit detectia, nu ar fi corect fata de restul cu detectie pe modele/cfg-uri/cheat-uri.

ionutFTW
03-05-2020, 12:46 AM
Ok ,numai bine