PDA

View Full Version : Cerere admin Sbk



AnOnIm
24-02-2013, 03:09 PM
GRAD: Moderator
NICK: sbK
VARSTA: 19
STEAM ID: nu are
ID DE MESSENGER: seby_sbk
TIMP JUCAT: 36 de ore
PERIOADA: nu are o ora exacta
MOTIV: mapa ,banuri etc.

Nu am mai pus experienta ca nu are rost ,pentru ca este destul de slaba ,dar ii voi da eu sfaturile necesare ! Numai bine!

daniel_San
24-02-2013, 04:31 PM
De ce nu si-a facut singur cererea?

AnOnIm
24-02-2013, 05:59 PM
Pentru ca e prieten cu mine ..si ma rugat pe mine sa postez,nu prea se descurca in dastea!

xenon
24-02-2013, 09:37 PM
Daca tot spui ca ii dai sfaturi bune, puteai sa il inveti sa "umble" pe forum. Nu de alta dar chiar daca primeste admin, trebuie sa fie activ, sa raspunda la cereri, sa se uite pe reclamatii, daca el "nu prea le are", nu stiu cum o sa se descurce.

Numai bine!

AnOnIm
25-02-2013, 05:45 AM
In cazul in carew va primi admin ,o sa-si faca si cont ! ;)

-=yNt=-
25-02-2013, 08:54 AM
Daca zici tu ca o sa isi faca cont ....dar el are macar slot? ca sa primeasca moderator ca nu ii chiar asa de mic"moderatorul",si chiar si asa sa dea un boost , ca la mine ati sarit toti cu mainile de *un* , ca am prea putine ore,ca cer un grad prea mare,acum sper sa intelegi si tu ceea ce ti-am zpus :)

RedLine
25-02-2013, 09:27 AM
Pana la urma topicu ii facut sa votam nu sa il criticam pe unu si pe altu.
Parerea mea fara suparare CONTRA ...
foarte putin l-am vazut pe server de cand joc pe Gun ... daca e mai activ o sa fiu PRO
36 ore mi se pare putin fata de altii care au cel putin 50 si nu au cerut admin slot si alte grade si joaca in continuare
Dar dupa cum am mai spus ... ACTIVITATE = PRO

-=dcL=-
25-02-2013, 10:31 AM
contra!!!!!!!Gradul cerut e prea mare pentru nu marul de ore si nu cred ca ar fi bini sa sara direct la moderator

AnOnIm
25-02-2013, 02:18 PM
Nu ma interesa pe mine gradul ,el vroia doar sa schimbe mapa si sa dea ban in caz de un codat. Noi suntem un grup de prieteni care intram la caterinca noaptea ,iar eu nu pot intra mereu ,dasta am facut aceasta cerere in numele lui .
Auzi ba Ynt ,tu vorbesti ma de boosturi cand tu nu ai dat niciunul ?! Eu as tace dracu macar din gura ,daca ai vrut sa te crezi inteligent ,ai dat-o in bara!

sebik19
25-02-2013, 02:47 PM
sall redline frate am si io o viata frate nu stau numai la pc.

katalin
25-02-2013, 05:09 PM
eu ii dau un PRO daca il ajuta Anonim

daniel_San
25-02-2013, 05:18 PM
Respins si gata. Daca vrea admin, sa faca singurel cerere. Nu o lua in nume de rau, dar daca nu stie sa posteze pe un forum, ce pretentii sa avem ca admin? Macar atata interes sa arate.

ynt: Motiv mai destept ca ala nu puteai sa dai :| .Centrul universului nu se reduce la tine :)