PDA

View Full Version : Parteneriat cu Wargods Community discord server



~HYXUL~
27-04-2020, 08:40 PM
O sa las aici acelasi anunt ca si pe server-ul de discord:

De acum in colo orice lider/co-lider al vreunui clan din comunitatea wargods ma poate contacta privat spre a deschide o colaborare cu server-ul de discord al comunitatii.
In ce consta aceasta colaborare? Pai, in urma colaborarii server-ul de discord al clanului va ajunge prezentat in acelasi timp cu clanul overall in #➔〖⛔〗servere-partenere , iar liderul/co-liderul clanului va trebui sa faca acelasi lucru si pentru server-ul nostru de discord. Cei ce vor sa ma contacteze vor trebui sa-mi imi dea link cu server-ul de discord al clanului impreuna cu descrierea ce vor sa i-o facem, in cazul in care nu se doreste o descriere anume cea default va contine: numele clanului, modul de joc unde actioneaza clanul, cerinte si link-ul de prezentare de pe forum si cel al server-ului de discord.
Conditii:
-> clanul trebuie sa aiba minim 3 membrii (lider/co-lider inclusi);
-> clanul trebuie sa aiba o vechime de cel putin o saptamana;
-> link-ul catre server-ul de discord trebuie sa fie setat astfel incat sa fie permanent in caz contrar noi nu ne vom ocupa de editarea acestuia pana la primirea unui link valid nou;
-> daca trece o saptamana de la expirarea link-ului de discord si nu primim un link nou colaborarea se incheie;
-> in cazul in care clanul se va inchide din motive de inactivitate/lipsa membrii sau in mod organizat de catre lider colaborarea se va incheia;
-> cererile de colaborare respinse pe baza conditiilor pot fi reluate dupa 7 zile;
-> daca clanul inchis isi reia activitatea poate aplica spre o colaborare noua doar dupa 30 de zile de la incheierea colaborarii;
-> daca clanul se inchide in termen de sub 7 zile de la inceperea colaborarii liderul/co-liderul care a dorit colaborarea nu va mai avea dreptul la alte colaborari;
Acest plan a fost conceput in principal pentru promovarea server-ului de discord al comunitatii, dar si cea a clanurilor. Oricine doreste ma poate contacta fie pe discord: HYXUL#6666 unde raspund cel mai rapid sau pm pe forum. Desigur daca va este asa mai usor sa dati de mine puteti intra si pe server-ul de discord al comunitatii click aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).

P.S. Sper sa nu fie vreo problema ca am postat aici acest topic, dar mi se pare un anunt destul de important pentru comunitate.