PDA

View Full Version : False Positive



TNT * Killx
27-04-2020, 09:40 AM
RAPORT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
ANTIVIRUS: ESET nod32 ( premium )
DESCRIERE ADITIONALA: In ziua aceea ma jucam BHOP. cfgkillx.rc este un cfg facut de anaconda pentru bhop editat de catre mine! POT OFERII ACEL CFG NEEDITAT PENTRU A DOVEDI CA ESTE CURAT.
LINK DUMP MEMORIE CS: Am sesizat de putina vreme ca am primit wg rosu atunci ( a fost facut pentru mixuri dar aparent nimeni nu a zis nimic , daca zicea cineva ceva faceam atunci cerere remove wG ) + pot oferii orice alte informatii care sunt necesare. + daca te uiti pe wg-urile precedente am primit 3 false-positive! ( Generic Cheat Detection ) as dorii ca si acelea sa fie sterse.

Tiger
27-04-2020, 10:17 AM
Banuiesc ca realizezi ca trebuie sa uploadezi si dovada, nu? Iar pentru cele generice trebuia sa vii la timp cu dovada.

TNT * Killx
27-04-2020, 10:38 AM
Putem sa vorbim in privat pe steam sau ts? Ca o sa fie mult de scris .

Tiger
27-04-2020, 10:43 AM
Poti scrie si aici, de aia este subforum de suport tehnic.

TNT * Killx
27-04-2020, 10:43 AM
Config-ul rosu - <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ce ar mai trebuii sa pun?

--------------- Added after 8 minutes ---------------

Oricum , vreau sa dovedesc ca nu am coduri si sunt dispus sa platesc ca sa mi se stearga false positiveurile ( alea sunt in perioada cand ati anuntat ca aveti signature false , da na.... )

--------------- Added after 5 minutes ---------------

Apropo , folosesc WG de multa vreme si am facut pana in ziua de azi wguri pe 2 conturi daca nu ma insel. 1# Steam on - STEAM_0:0:140019810 + 2# Steam on - STEAM_0:0:1347015

--------------- Added after 20 minutes ---------------

Deci? Este curat cfg sau?

TNT * Killx
27-04-2020, 02:25 PM
Se mai uita cineva?

TNT * Killx
28-04-2020, 09:37 AM
De ce nu mai raspunde nimeni?

Tiger
28-04-2020, 10:46 PM
Realizezi ca nu toata lumea e in concediu/vacanta, nu? Altii au si loc de munca si alte prioritati mai importante.

Ti-am sters detectia pe CFG si ti l-am whitelistat. Cat despre restul, doar contra-cost, grad 1 - fiind vorba de 2 rapoarte cu detectii. Gradul 1 este 5 euro prin transfer bancar sau 10 euro prin Paypal/Paysafe.