PDA

View Full Version : Ban fara motiv dat de visinel



saabaeromor
26-04-2020, 06:44 PM
Numele cu care joc-NoScope
Data la care am luat ban=22-4-2020 ora 17:25 aproximativ
adminul care mi-a dat ban=visinel
motiv= nu stiu, in consola scrie la motiv 120, nu am auzit pana acum de acest motiv.
asa face el mereu, da ban fara motiv asa face si pe celalalt server pe care este admin nu stie sa admineze va goli serverul de playeri.Cel care i-a dat admin lui visinel a facut o mare greseala.Joc cs de distractie si de plictiseala il joc de 19 ani numai awp si deagle, si nu am vazut admin atat de suferind si incompetent cum este visinel.Mentionez ca nu folosesc coduri singurul ajutor pe care il folosesc sun costumele de la ESL players deoarece ma cam lasat vederea,la cei 46 de ani ai mei.

visinel
26-04-2020, 08:14 PM
Probabil si din cauza asta ti-ai luat ban pentu modele ESL .
Ultimul test wgd tot modele esl(motiv modele ESL) scuze ca a iesit altceva acolo
Uitandu-ma in istoricul tau aproape toate testele sunt cu cate ceva iar ultimile numai cu modele ESL
Acest lucru constitue un avantaj din partea ta.
Daca la 46 de ani nu mai vezi bine lasate de cs .
Eu la 56 de ani nu folosesc nici un fel de ajutor decat ochelarii dar acestia nu apar in test ca fiind cod.

-WickedSick-
27-04-2020, 06:14 PM
Probabil si din cauza asta ti-ai luat ban pentu modele ESL .
Ultimul test wgd tot modele esl(motiv modele ESL) scuze ca a iesit altceva acolo
Uitandu-ma in istoricul tau aproape toate testele sunt cu cate ceva iar ultimile numai cu modele ESL
Acest lucru constitue un avantaj din partea ta.
Daca la 46 de ani nu mai vezi bine lasate de cs .
Eu la 56 de ani nu folosesc nici un fel de ajutor decat ochelarii dar acestia nu apar in test ca fiind cod.

Poate ne lasi si noua link catre raportul lui

visinel
27-04-2020, 09:01 PM
Asta e link pe care mi l-a dat dar eu nu am putut sa vad nimic. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Asadar am cautat in aplicatie si am gasit ca ultim test <b>You have to register to ba able to see this link</b> cu alta data dar cu ip sv si am zis ca poate data nu e setata cum trebuie.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Drept urmare e tot pe sv cu acele modele ESL de care e mandru <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Esky
27-04-2020, 10:20 PM
Din cāte știu, ESL-ul nu este un cod,ci este este pentru SKIN. Nu pot deschide scanare. Nu cred că este o problemă.

WarGods | KGB
28-04-2020, 02:12 AM
Asta e link pe care mi l-a dat dar eu nu am putut sa vad nimic. <b>You have to register to ba able to see this link</b>***/wcd/report.php?id=1957679
Asadar am cautat in aplicatie si am gasit ca ultim test <b>You have to register to ba able to see this link</b> cu alta data dar cu ip sv si am zis ca poate data nu e setata cum trebuie.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Drept urmare e tot pe sv cu acele modele ESL de care e mandru <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Poza de pe imgur cu acele proprietati , sunt modificate cand ai descarcat acea poza , visinel, data si ora la momentul cand ai descarcat poza , doar asa ai putea sa vezi proprietatile ei...
Modelele ESL, nu sunt motiv de ban !!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

[QUOTE=visinel;255263]Asta e link pe care mi l-a dat dar eu nu am putut sa vad nimic. <b>You have to register to ba able to see this link</b>***/wcd/report.php?id=1957679
Normal ca n u poti vedea nimic la acel link , l-ai luat de la No Scope cu gag , cele 3 stelute , trebuia doar sa le inlocuiesti cu ".ro" si link gata de verificat.
Am editat eu postul;data viitoare fi mai atent , mai dai cu ochiul in regulament ...