PDA

View Full Version : Cache.wargods.ro



milky
25-04-2020, 09:03 AM
Salut,

Am gasit de curand serverul acesta de Cache Mod, care figureza in lista (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) voastra dar n-am gasit nicio sectiune pe forum dedicata lui.

Se ofera accese aici? Intreb pt ca lista hartilor e limitata la 16 harti vechi doar (schimbam prin votemap) si lipsesc cele clasice gen dust2, inferno, nuke, tuscan, mirage si poate cu amx_map am putea juca si hartile respective.

Daca nu se ofera accese, puteti adauga pls si hartile astea pe server?

Merci anticipat!

Tiger
25-04-2020, 01:50 PM
Salutare. Nu stiu exact. Este vechea adresa IP a server de fury, poate fac ceva teste pe acel server cat timp este inca platit. Il poti intreba pe managerul server-ului de fury.

milky
25-04-2020, 05:42 PM
Salutare. Nu stiu exact. Este vechea adresa IP a server de fury, poate fac ceva teste pe acel server cat timp este inca platit. Il poti intreba pe managerul server-ului de fury.

Imi poti spune te rog ce user are pe forum? Mersi!

GAgi
25-04-2020, 06:55 PM
Imi poti spune te rog ce user are pe forum? Mersi!

Daca intri la sectiunea fury pe forum il gasesti,a postat modele,regulamentul etc

vladut1199
11-05-2020, 11:06 PM
Salut. Eu sunt administatorul serverului de cache, initial il facusem dedistractie intre noi, dar o sa ne ocupam de el si o sa fie facut cum trebuie. Daca aveti ceva probleme zilele astea imi puteti da mesaj