PDA

View Full Version : Regulament Deathrun



Bugzz
24-04-2020, 08:27 AM
Regulament pentru admini

[1] Harta se schimba in ultimele 5 minute(exceptie cand playerii vor mai sa se schimbe mai repede, in ultimele 10 minute amx_vote)
[2]Nu folositi in mod abusiv comenzile amx_say psay slap slay kick -> 1 advertisment.
[3]Daca pe server sunt mai multi admini deciziile se iau de comun acord in chatul adminilor.
[4]Banurile se posteaza in topicul [Add Ban]->1 advertisment.
[5]La intrebarea "Mentionez ca am citit regulamentul" raspundeti astfel : nu vreau
[6]Nu ai voie sa dai accesul altcuiva, sau sa-l vinzi ->Remove
[7]Nu aveti voie ca in timpul jocului sa puneti reguli noi, regulile sunt doar cele scrie de mine.->1 Advertisment.
[8]Limbajul vulgar se pedepseste cu 3-5minute gag, urmat de 30minute ban.
[9]Nu aveti voie sa dati gag 0 minute. ->1 Advertisment.
[10]Adminii care nu raspund la reclamatii risca remove.
[11]Orice reclamatie facuta impotriva unui admin trebuie sa vina cu dovezi si argumente clare altfel riscati ->2Advertismente
[12]Un admin are voie sa dea gag pentru spam(5 minute), urmat de ban 5/10 minute.
[13]Orice admin nou trebuie sa citeasca regulamentul.
[14]Nu exista n-am stiut.


Regulament pentru jucatori.
Regula 1: Orice fel de reclama(catre orice alt server sau site care nu este in comunitate) se pedepseste cu Ban Permanent.
Regula 2: Reclama prin nume(ex: Mihai *numele serverului* care nu se afla pe comunitatea WarGods) se pedepseste cu advertizarea din partea adminului, urmat de ban permanent.
Regula 3:Limbajul vulgar se pedepseste cu gag 3-5 minute, urmat de kick sau ban 30 minute.
Regula 4:Injuraturile la adresa adminilor se pedepsesc cu ban 30 minute.
Regula 5:Codatii se reclama folosid Say_team@ nume codat (u@).
Regula 6:Reclamele la cheaturi/hackuri se sanctioneaza cu ban 120minute!
Regula 7:Nu aveti voie sa cersiti grade.
Regula 8:Daca cineva foloseste u@ fara un motiv bun este avertizat iar apoi kick.
Regula 9:Glumele intre prieteni sunt permise in limita bunului simt.
Regula 10:Cs-ul nvidia este interzis, riscati ban/exterminate(3000minute)


Regulile serverului trebuie respectate pentru a nu fi sanctionat.
Regulamentul se poate schimba periodic.