PDA

View Full Version : Propunere sectiune



~HYXUL~
20-04-2020, 07:50 PM
Propun sa se creeze o sectiune la ,,alte jocuri'' pentru jocul Valorant. Acesta este un joc ce combina ideea de baza a cs:go-ului cu abilitati speciale ale caracterelor precum in overwatch/paladins. Jocul desi este inca in close beta a ajuns la recordul de 1.7 milioane de urmaritori simultani pe twitch, deci cum jocul e suficient de popular zic eu ca ar merge o sectiune si pentru acesta.



La cat de mare e jocul , cred ca ar trebuii sa aiba sectiunea lui , m-as ocupa cu bucurie de el.

La fel cum te ocupi si de sectiunea de lol? =)) Nu ma puteam abtine.

Edit: Pe langa o sectiune de Valorant ar merge si una pentru server-ul de discord pentru a se face o prezentare si a se posta regulamentul si pe forum. I mean cam cu acelasi scop ca si pentru sv-ul de ts (care btw e offline).

~HYXUL~
22-04-2020, 10:17 PM
Un mic up nu strica.

~th3fla~
23-04-2020, 09:13 AM
:pro: Daca zici că este populat ar merge o secțiune.

wGods | Toxic
23-04-2020, 09:24 AM
Trebuie să se ocupe cineva de acea secțiune, să aibe cunoștințe despre acel joc.

B14D3
23-04-2020, 05:07 PM
La cat de mare e jocul , cred ca ar trebuii sa aiba sectiunea lui , m-as ocupa cu bucurie de el (nu vreau sa te aud hyxule ca zici "La fel cum te-ai ocupat de aia de lol" :)) )
Dar daca Riot o sa ne dea posibilitatea de Workshop , Community Servers cred ca ar fii excelent , :pro: Chiar merita , jocul a ajuns la 2M de views pe twitch , a batut recorduri , are un anticheat capabil (Un root kit , dar e capabil).

~Wolf~
23-04-2020, 07:32 PM
:pro: daca se gaseste responsabil pentru acea sectiune.

~HYXUL~
04-05-2020, 03:26 AM
Up!
P.S. Am mai adaugat ceva la propunerea principala, ideea de baza fiind pe acelasi subiect ca si propunerea initiala cu scopul de a nu mai face un topic nou.

mugurhaiduc
04-05-2020, 08:54 AM
:pro:

Tiger
03-06-2020, 10:20 PM
Adaugat.

:locked: