PDA

View Full Version : Propunere ajutor sau semnalare probleme



faghy69
18-04-2020, 06:14 PM
Salut , nu stiu daca mai este un astfel de subiect .
As propune crearea unui grup pe fb sau ceva de genul , unde sa fie toti admini sau halperii , pentru a putea intra si lua legatura cu ei in momentul cand este ceva suspect pe server.
Sper ca ceea ce am propus se va lua in calcul si se va actiona ca atare ....
Multumesc!!!

-=Christian=-
18-04-2020, 06:22 PM
Chiar daca nu sunt admin pe gg, am simtit nevoia sa intervin deoarece au mai fost in trecut create grupuri de mess, ulterior scazand foarte mult activitatea pe forum
De aceea s-a luat decizia de a inchide toate grupurile de mess, pentru a creste activitatea pe forum.
Avem chat ul pe forum, puteti scrie acolo, daca cineva este activ va intra.

faghy69
18-04-2020, 06:27 PM
Stiu despre ce este vorba ....si eu faceam parte din acel grup , dar se poate face un grup in care sa se anunte doar in caz de nevoie , sau facut ceva aici pe forum , ceva ce se poate anunta rapid ....tinand cont ca in perioada asta cam totii "pustani" cu chef de joaca sunt acasa , nu au nimic mai bun de facut si se distreaza pe nervii nostri , ai jucatorilor , jucand cu hack.....si toate aste duc iar la o problema veche ....plecarea jucatorilor de pe SERVER

-WickedSick-
18-04-2020, 07:07 PM
Stiu despre ce este vorba ....si eu faceam parte din acel grup , dar se poate face un grup in care sa se anunte doar in caz de nevoie , sau facut ceva aici pe forum , ceva ce se poate anunta rapid ....tinand cont ca in perioada asta cam totii "pustani" cu chef de joaca sunt acasa , nu au nimic mai bun de facut si se distreaza pe nervii nostri , ai jucatorilor , jucand cu hack.....si toate aste duc iar la o problema veche ....plecarea jucatorilor de pe SERVER

Tocmai de aceea ai chat-ul pe forum , il poti urmarii ca si cand ai urmarii un grup de messenger.

~Wolf~
18-04-2020, 07:32 PM
Nu prea mai sunt admini pe server, asta e toata smecheria.Trebuie cautati.

faghy69
18-04-2020, 10:10 PM
Nu prea mai sunt admini pe server, asta e toata smecheria.Trebuie cautati.

Stiu ca nu prea mai sunt admini......candva au fost destui admini care isi faceau treaba ....si erau activi......dar s-a avut grija sa se scape de ei .....
Nu o scpun cu parere de rau , dar comunitatea asta avea destui admini activi si buni ,care isi facea treaba bine.......de ceva timp s-a cam facut curat , exact ca in politica , cand e cineva la conducere face curat si isi aduce rudele ......
Sper a nu se simte nimeni jignit cu astfel de afirmatii....ms


Tocmai de aceea ai chat-ul pe forum , il poti urmarii ca si cand ai urmarii un grup de messenger.

Stiu de acel chat de pe forum , dar daca te-ai uita acolo ai vede ca am scris si nu s-a deranjat nimeni sa raspunda .....

WarGods | KGB
26-06-2020, 09:09 PM
Ar trebui sa facem sedinta cu toti adminii de pe gg. In curand voi fi "judecat" ca am acordat grade si inca se duce lipsa de admini??
POATE AR TREBUI O RE-EVALUARE A ADMINILOR /ACTIVI/INACTIVI...