PDA

View Full Version : Propunere GG



Gabriel_
17-04-2020, 12:57 PM
Propun sa se scoata optiunea de a se alege cum sa se joace harta, team sau individual, multi nu citesc si dau 1 (sa se joace team) sau sunt straini si nu inteleg si majoritatea mapelor sunt TEAM si nu e classicul GunGame, mai sunt player de nu sunt de acord cu team dar multi apasa la misto..

~HYXUL~
17-04-2020, 01:26 PM
Inainte de a face o propunere ti-as recomanda sa verifici daca s-a mai discutat recent despre ceva asemanator. De exemplu despre propunerea ta deja s-a discutat aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>). Nu cred ca in 2 saptamani si-a schimbat cineva parerea.

Gabriel_
17-04-2020, 07:58 PM
Inteleg, dar nu poti sa iei toate posturile la rand sa vezi daca s-a mai discutat.. astept alte pareri

-=MaX=-
18-04-2020, 01:32 PM
Am dezactivat eu acea optiune. Dezechilibreaza jocul extrem de mult.
Daca unii apuca sa faca level, cealalta echipa nu mai are nici o sansa si nu e deloc corect.
Ideea de baza in gungame este de echilibru si distractie, acea alegere crea daor frustrari si nu mai era acelasi lucru.
Sa nu mai vorbim de limba in care era afisat. Optiunea respectiav se folosea pe servere de war cu gungame in care echipele erau definite clar, nu e pentru servere publice.
De asemenea, am reglat si afisarea logourilor (spray) care nu se afisau deloc la unii.
Am mai bagat printre altele si cateva harti care erau mai de mult cand ma ocupam eu de server, acum sunt cam 140 de harti pe gungame.