PDA

View Full Version : Unban gratuit JUGGA/naPi



naPi1
15-04-2020, 03:02 AM
UNIQUE ID: Nu stiu unde gasesc asta.
NUME: jugga daca nu ma înșel.
IP (OPTIONAL): Il pot oferi in privat daca este nevoie.
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Salut, ca sa fiu sincer am cumparat contul de steam si stiu ca nu va asumati raspunderea din cate am citit dar nu aveam prin gand ca, copilul ala avea ban pe WG. Azi dupa multa vreme m-am jucat mix si culmea cineva imi zice sa fac un wargods, eu încrezător prima data cand descarcam wg in pc-ul nou(sper sa nu ma înșel) si vad "ai fost banat permanent" i-am scris pustiului respectiv si mi-a zis ca el știa dar nu mi-a zis si ca avea ban de ceva vreme ma gandesc ca e anul acela pentru unban gratuit. Bun sper sa fie ok si sa imi acorzi unbanul sau sa imi zici ce e de facut ca acum sa joci mix si sa se ceară wg sa zici ca ai ban e aiurea.. mna sper sa ne intelegem ca de la bărbat la bărbat. O zi minunata :)
PS: Eu cum am vazut ca am ban am venit si am facut cerere (03:02) nu am vrut sa imi bag mâinile sa stric mai rau.

Tiger
15-04-2020, 09:31 AM
Am indoieli cu povestea ta. Detii acest steam cel putin din 2018, probabil il detii de mai de mult timp. Si chiar daca povestea ta este adevarata, asa cum ai citit si tu, nu suntem responsabil de ceea ce faci tu. Ai facut o greseala, acum suporti consecintele.

Ban vechi din 2017 dat pentru modificarea unique id. Dar din 2018 ai incercat sa treci peste ban de multiple ori, prin multiple metode. Ca atare, pentru unban, va trebui sa platesti taxa de grad 3. Nu beneficiezi deloc de conditiile unbanului gratuit.

naPi1
15-04-2020, 02:18 PM
Din 2019 pe final dețin contul. Nu stiu cum a încercat el sa schimbe sau sa treaca peste ban.. In fine. Multumesc frumos.