PDA

View Full Version : Last Detection: True. This player have been detected in the past...



Nicuşor
12-04-2020, 08:35 PM
RAPORT:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
ANTIVIRUS: nu am antivirus , si cel def e dezactivat
DESCRIERE ADITIONALA:
(<b>You have to register to ba able to see this link</b>) Nimic iesit din comun , jucam ca deobicei cs linistit , am facut un scor bunisor , a intrat adminu , am luat ban fara nici o verificare , zic sa fac o cerere de unban , am luat ban pe nedrept , si incep cu test wg fara sa ies din cs , testul ese curat , dar ce surpriza , eu fac mai in fiecare zi test wg , si niciodata nu am jucat cu cod , dar ce sa vezi , cica restu scanarilor sunt rosii , adica am jucat cu cod :( dar cand intru la fiecare test in parte , imi arata ca e curat testu , dar dandui linku unui admin si sa vada el ca restu scanurilor sunt rosii nu cred ca o sa stea el sa verifice fiecare scan in parte, si stau si ma gandesc cum e posibil asa ceva ? Deci nustiu daca am facut cererea in locu porivit , sper sa fiu indreptat mai departe si ajutat , multumesc anicipat !
LINK DUMP MEMORIE CS:<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
12-04-2020, 09:51 PM
Ai malware pe sistem. Ti-a sters detectia, dar nu si "starea" de last detection. Am rezolvat acum.

Recomandarea mea este sa iei Bitdefender Free (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si sa faci o scanare completa.

Nicuşor
13-04-2020, 07:54 PM
multumesc pentru ajutor , si pentru munca depusa !

Tiger
23-04-2020, 08:53 PM
:locked: