PDA

View Full Version : Cerere unban byby#quattro



BYBY#QUATTRO
04-04-2020, 12:45 AM
Unban BYBY#QUATTRO
NUME: BYBY#QUATTRO
IP: 93.114.78.200
VARSTA: 24
ID DE STEAM: nu am
DATA: 3/04/2020
ORA: 22:25
HARTA: DE_DUST2_1337
ADMIN: WG KGB
MOTIV: ORA GRESITA WG
MARTORI: ZyG
DOVEZI: nu am ,
MENTIUNI : putea sa spuna pe server sa ii fac alt wg nu sa dea ban direct , asa se procedeaza .
acela a fost linkul wg , linkul nu il mai am deoarece am copiat modelul de cerere de unban ! A
am mai fost verificat astazi odata , si nu stiu de ce mi-a dat acel link wg.

observ ca la voi pe server daca esti jucator bun , esti banat !


Multumesc anticipat !

Acum observ ca wg imi da doar linkul de la ora 14:46 <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Aceasta este scanare de acum 2 minute de la ora 00:51 , poate o fi de la ora pc , nu o am setata

Tiger
04-04-2020, 12:57 AM
Este de la PC, seteaza-ti ora corect.

BYBY#QUATTRO
04-04-2020, 01:08 AM
Maine setez ora la pc, dar banul este scos? Astfel incat sa pot sa fac un wg cand am 50-5 sa vada lumea ca nu folosesc nimic, joc chiar default...

WarGods | KGB
04-04-2020, 02:36 AM
nu iti scoate nimeni banul, ai iesit ,dupa ce mi-ai dat un raport de la 3 apr. 2020, eu am cerut scan wcd , 4 apr. orele 00: si ceva
, orele 14 si ceva, ai vrut sa trisezi cu acel raport,cine te crede??
P.S. martor Dallas , admin!

NOTE: Check the timestamp! The suspect may have closed the CS and restarted it before scanning by WarGods Cheat Defender!!!

Frozen69
04-04-2020, 08:45 AM
ZyG din cate imi aduc eu bine aminte a fost prins cu aim de mine ieri.

BYBY#QUATTRO
04-04-2020, 08:57 AM
Sunteti prea slabi pentru mine, si aveti prea 15 ani sa ne jucam, de ce mi-ai dat ban si nu ai cerut alt wg?
"ai vrut sa trisezi" esti cu capul prietene, invata sa joci.
Nu joc cs de ieri, am in urma mixuri cat nu ai tu ani, daca vreti fac 1v1 cu tot sv vostru de admini, cu wg cu ce vreti.
Ti-am zis, vad ca wg da numai acel link.
Nu cunosc problemele wg deoarece am fost inactiv 5 ani si nici nu stiam ce este, cand o sa auziti de playzeek.com sa ma anuntati, pana atunci jucati linistiti pe vesnicul vostru public unde nu sunteti in stare sa va dati seama de playeri buni si playeri codati.

P. S : VA ASTEPT LA 1V1 LA ORICE ORA!
VA PUP SLABILOR.

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Frozen, tu esti asa de prost incat. Nu l-ai prins cu aim doar ca nu si-a batut capul sa iti dea wg pentru ca avea 10-7 a dat 2 hs din noroc, este un jucator amator dar tu esti prea dobitoc sa iti dai seama, fara wg sau ss tu nu iti dai seama daca are cineva cod sau nu ��. Lasa buletinu la primarie ca poate devi si tu matur in cativa ani.
Haideti sa va vad 1v1 smecherilor. Mai bine eu cu ZyG si voi 5 cati vreti

mugurhaiduc
04-04-2020, 12:20 PM
Nu inteleg de ce săriți toți cānd primul răspuns a fost chiar de la Tiger și i-a explicat omului că wcdul ia ora setată de la PC.

WarGods | KGB
04-04-2020, 12:46 PM
I-am cerut wg, stie multe,mai putin sa isi seteze ora la pc,daca nu ai ora setata la pc, BYBY, cum poti deschide link de wcd ?? ha??

BYBY#QUATTRO
04-04-2020, 03:38 PM
KGB , ce treaba are fratele meu una cu alta ? "ha" ala din finalul intrebarii tale da dovada ca ai 15 ani , esti o gramada intreaga de prostie , faci cat 10 .
Eu caut un server pe care sa ma joc , sa fie lumea ok , dar vad ca nu e cel mai potrivit la voi ,

1.ADMINII NU ISI FAC TREABA DELOC
2.NUMAI DATI ADMINE LA CEI SUB 18 ANI PENTRU CA DISTRUG JOCUL CU MENTALITATEA DE "BOSS SUKAR"
3.SE FACE ABUZ DE COMENZI " ADMIN"
4.VOI NU A-TI MAI VAZUT PLAYERI CA MINE PE SV VOSTRU ADMINILOR KGB FROZEN SI V-ATI PANICAT
5.EU AM LUAT BAN DIN CAUZA LA UN CIUCAMETE CARE NICI MACAR NU STIE SA FOLOSEASCA U@ , A SCRIS PE SAY
6.NU MA MAI INTERESEAZA BANUL VOSTRU , DOAR CA NU SUPORT IDEEA CA NU ASA SE PROCEDEAZA , NU IESISEM DIN CS ASA CA PUTEAI SA CERI INCA 1 WG SARMANULE .

PS : FROZEN SI KGB , SUNTETI 2 COPII AVORTATI LA USA BISERICII ! PUNCT SARMANILOR !
BAFTA LA FRAGURI CA SI ASA NU FACETI PREA MULTE SUNTETI VAI STEAUA VOASTRA ! MAI IESITI DIN CASA LEGUMELOR

-=Christian=-
04-04-2020, 04:18 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Vorbesti de maturitate, cum ai tupeul asta? Datorita limbajului tau, nu vei primii unban.
O sa ramai cu ban-ul activ pana cand acesta va expira, adica peste vreo 2 luni.

:locked: