PDA

View Full Version : Generic Cheat Detection



filth
31-03-2020, 07:45 PM
RAPORT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
ANTIVIRUS: avast free, dar wg'u e pus la exceptii, nu cred ca are legatura.
DESCRIERE ADITIONALA: am reinstalat cs'ul din cauza raportului astuia
<b>You have to register to ba able to see this link</b> , unde instalasem amxxmod pentru a exersa
longjump-uri la newgame cu pluginurile de kz (ljstats si hns training, cred ca a iesit rosu pentru ca hns training foloseste noclip/teleportare, le gasiti aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>),
nu foloseam scripturi/cheaturi, nu folosesc de fel. dupa am reinstalat si amxxmod si am pus iar
pluginurile de kz, si mi-a dat raportul de sus.
aceeasi problema cu generic cheat detection mi-a mai dat in ultimele 2 saptamani, unele rapoarte ies
rosii, altele nu, nefiind nici o diferenta intre ele, arunca o privire si la alea daca ai inima buna. ma joc de pe winxp, si cum steam'ul si-a incheiat suportul pentru xp, ma joc de pe o versiune arhivata (o gasiti aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>), dll-urile alea ce ies unknown in raport sunt toate de la steam, sau se descarca o data cu cs'ul, le gasiti aici
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
nu am memorydump pentru restul rapoartelor, dar nu e nici o diferenta intre ele. unele rapoarte care
erau rosii anterior au devenit curate intre timp (cele de pe 23/25 ale lunii, daca imi aduc bine aminte, imi iesea tot generic detect, dar a disparut apoi). fac abia acum post pentru ca mi s-a cam acrit sa iau ban aiurea de la oameni care habar n-au ce face wg'ul si nu stiu de fals-pozitive. nu ma joc cu coduri, am 7k ore in jocul asta.
LINK DUMP MEMORIE CS: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (ti-am lasat pw in pm).
daca mai trebuie ceva, va stau la dispozitie, cu acces la pc.

Tiger
31-03-2020, 08:23 PM
False-positive. Detectiile au fost curatate si nu ar mai trebui sa mai ai probleme.

filth
31-03-2020, 09:02 PM
Mersi mult. Daca mai apare, revin. Spor

Tiger
01-04-2020, 07:57 PM
Cu placere.

:locked: