PDA

View Full Version : Poll: Scoatem parasuta de pe server?



-=Christian=-
31-03-2020, 08:22 AM
M-am gandit la acest poll deoarece multi dintre voi nu agreati parasuta pentru modul Clasic.

Daca se va vota pentru scoaterea parasutei, voi adauga No Fall Damage, adica, cu acest plugin nu veti lua dmg cand picati de la inaltime.

B14D3
31-03-2020, 10:25 AM
Daca totusi votam pentru "Fara parasuta" ma gandesc sa nu fie bagat pluginul de "No fall damage" , as vrea sa fie destul de clasic serverul , nu umplut de pluginuri care nu-l fac asa clasic , prea mult strica.

mugurhaiduc
31-03-2020, 01:53 PM
Păi hai să o luăm așa.. votul acesta ar fi trebuit īn mare parte să fie la māna fiecărui jucător de pe server (bine.. e la māna fiecărui jucător.. dar cāți verifică forumul?)
Majoritatea care vor vota la acest poll vor fi adminii sau alte persoane care au o funcție īn comunitate. Īnsă.. nouă ne trebuie părerea jucătorilor, nu a staff-ului.
Eu zic să lași mai mult acest poll deschis, iar adminii serverului să īși facă un bind, să īndrume jucătorii să voteze și ei. Pānă la urmă e interesul lor de a juca pe un server , exact așa cum le place.

Edit: Același sfat īl am și pentru elite, chiar dacă nu am vreun grad acolo.

Frozen69
31-03-2020, 05:12 PM
Sunt de acord de a se scoate acest poll dar ar trebui sa cerem o parere si de la playeri..

~th3fla~
31-03-2020, 07:33 PM
Ar trebui făcut un vot pe site-ul asta: <b>You have to register to ba able to see this link</b> și adminii sa le dea link-ul cu votul la playeri. Eu as fii cu părerea sa nu se scoată parașuta, un plugin de no fall dmg nu ar avea ce cauta pe clasic.

edytza
01-04-2020, 08:13 PM
zic sa scoatem parasuta si sa il lasam cat mai clasic

-=Christian=-
02-04-2020, 12:16 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Am dat un vot pe server, in urma votului, parasuta va ramane pe server.
:locked: