PDA

View Full Version : Unban gratuit Dau Magie



Dau Magie
22-03-2020, 05:17 PM
UNIQUE ID: habar nu am de unde sa il iau
NUME: tank, am vazut dupa steam id pe site
IP (OPTIONAL): am spus mai jos la mentiuni ca nu stiu ip-u
ID-URI DE STEAM: STEAM_0:1:200422438
MENTIUNI: Mi a fost furat steam-ul si nu stiu cu ce UNIQUE ID sau ce ip a avut, si dupa ceva timp mi am recuperat steam-ul, aducand-mi aminte ca am nr de telefon la steam si am reusit sa il recuperez, si acuma ca mi am recuperat steam-ul cu nr de telefon vreau sa ma joc si eu si mi sa cerut wg si am vazut ca am ban :(( :( , va rog sa mi-l scoateti ca nu am facut nimic rau si vreau sa ma joc si eu linistiti si sa dau wg linistit fara nici o problema

Tiger
22-03-2020, 11:23 PM
Si se face ca dupa 2 ani ti-ai recuperat contul. Minune.

Dau Magie
23-03-2020, 02:15 AM
pai am incercat sa imi fac, alt cont cu nr ala de telefon, ca inca il am si in ziua de azi, si imi spunea ca nr de telefon este deja folosit, si am incercat cu nr sa imi recuperez steam-ul furat, eu nu am gresit cu nimic, nu am eu nici o vina ca un om a reusit sa imi sparga comntul

Tiger
23-03-2020, 07:35 PM
eu nu am gresit cu nimic, nu am eu nici o vina ca un om a reusit sa imi sparga comntul

Sigur. Nu esti tu de vina, o fi bunica lui ala. Mereu sunt altii de vina.

PS: Ai fost prins cu fake wCD. Pentru unban va trebui sa platesti taxa de unban de grad 5.

Dau Magie
23-03-2020, 10:21 PM
nu stiu dc trebuie sa platesc pentru ceva ce nu am facut?

Tiger
23-03-2020, 10:30 PM
Hai ca nu o mai lungim atata. Nu noi suntem responsabili de contul tau de steam, tu esti. Daca tu ai fost atat de iresponsabil sa iti pierzi contul, este vina si problema ta.

:locked: