PDA

View Full Version : reclamtie GyMy*



k3nto
21-02-2013, 05:42 PM
mia dat ban degeaba prima data pe harta de_dust2 ma jucam linistit cand dintr-o data am luat ban al doilea ban a fost pe av_place cand iam spus dc ban ca cica sunt prin cu cod pe forum iam zis ca mai cofundat el nu mia dat ban si pe ala il chema Kent nu K3nT[;x] numele meu si al treile a fost pe de_weestwod ca cica cod.wac motivu ... dc? pararile lui

AnOnIm
21-02-2013, 05:47 PM
In primul rand ,te-ai batut cu limba romana . Sunt sigur ca Gymy va aparea si iti explica !

GyMy
21-02-2013, 05:54 PM
Tu raule , ejti renumitu kent ;) sthiu bne cand jucai ai primit shock si de la xela aseara;) si ti`am zis ca nu mai joki pe sv poate cu alt nick sa nu stim noi :) acelasi comportament ai precum kent cel care a avut slot :) , eu ti`am dat ban pt ca sthiu sigur ca ejti acel kent prins de wac ! .

negrutzu
21-02-2013, 06:05 PM
In primul rand,Dai un edit la ce ai scris mai sus,si fa reclamatia dupa model.

k3nto
21-02-2013, 06:26 PM
ce aveti eu ma joc de 1 zi pe sv asta si am 15 ore jucate si vreau si eu un slot sai sa ma joc pe sv da cand miai dat tu ban unu destroy inca 3 ban da nu stiu dc am zis poate era all player cu numele K3nT da eu nu stiu de cine ziceti voi ma jur pe mama ... intrebati pe cine vreti am martori ogroaza

Brand
21-02-2013, 06:34 PM
Nu mai fi repezit ca sa nu mai stam sa-ti decodam scrisul....
Eu cred ca poate sunt diferiti cei doi jucatori , nu stiu ce sa zic si eu i-am intalnit pe cei doi pe server si se purtau diferit...propun sa copiem ip-urile iar daca il are dinamic sa-si aleaga un singur nume cu care va juca permanent pe server.

Rapid1923
21-02-2013, 06:46 PM
E alt jucator gymy. Lasati-l sa joace, iar tu kent invata limba romana ca e grav. Topic closed!