PDA

View Full Version : RWHack Loader v1.2.01 Problem



Sfarma
09-03-2020, 12:38 AM
RWHack Loader v1.2.01 Problem
RAPORT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
ANTIVIRUS: AVG , insa l-am dezactivat pentru a putea descarca wg ul de pe site
DESCRIERE ADITIONALA: am incecrcat sa fac wg ,dar imi spunea ca versiunea este veche asa ca am descarcat versiunea noua de pe site , este prima data cand imi apare cu rosu wg-ul pe steam.
LINK DUMP MEMORIE CS: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
parola prin PM
Ce ai spus tu Rhack.hl.exe este adevarat ca am acest executabil in PC , insa nu este injectat in CS 1.6 steam si nu as face asta, nu ai cum sa dovedesti ca este injectat in cs steam pt ca nu este, mai am un cs 1.6 nonsteam instalat in PC. Chiar nu inteleg care i problema.

Tiger
09-03-2020, 12:41 AM
De aceea si motivul "Found". Citeste: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Detectia ramane. Nu juca murdar, nimeni nu doreste un cheater in plus.

Sfarma
09-03-2020, 12:44 AM
Found ca Found , dar este in PC nu in STEAM, nu poti spune ca joc eu insumi murdar pe acest PC , poate joaca altcineva , este doar o parere.

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Concluzia este ca wg-ul este rosu din cauza acelui cod din PC , nu injectat nimic, si ca sunt curat pe STEAM.

Tiger
09-03-2020, 12:54 AM
Pot sa te acuz linistit, nu avea ce cauta acel cod la tine. Esti creator de anticheat sau tool-uri de detectie cumva si nu am stiut? Nu cred.

Sfatul meu este sa lasi comportamentul specific defensiv-ofensiv, nu iti prea tine, doar dai de banuit mai multe decat trebuie.

Ca atare, topicul este inchis. Detectia ramane.

:locked: