PDA

View Full Version : Cerere slot puya



puyaNU
29-02-2020, 06:34 PM
NICK: puya
VARSTA: 18
*ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b> [Crackuit]
STEAM ID: STEAM_0:0:1231945822 0 10:22 9 3
*ADRESA DE CONTACT: theodan10@yahoo.com
PROMOVARE: Pot face reclama in grupuri de discord/facebook si am adus playeri deja
PS: Imi pare rau ca am scurtat mapa pe arctic.Nu am stiut ca este regula asta.Acum am citit regulamentul si stiu ca nu e voie.Imi cer scuze.De asemenea imi cer scuze si pentru neintelegerile avute cu anumiti jucatori.

netero
29-02-2020, 06:45 PM
Am vazut o schimbare in comportamentul lui. Eu zic ca merita o sansa. Pro

~th3fla~
29-02-2020, 07:45 PM
:contra: Stai tero!

netero
29-02-2020, 08:51 PM
:contra: Stai tero!

Nu a iesit de la tero. Cred ca te referi la faza cand si-a luat spec pt ca era afk.

~th3fla~
29-02-2020, 08:58 PM
Dacă iese cineva de la tero apare un anumit mesaj īn chat si se resetează timeleft-ul, dacă ești pus spec automat că ești afk nu se īntāmplă nmk. El a ieșit de la tero pur si simplu.

Edit: Normal ca nu l-ai văzut cānd iasă de la tero pentru că nu erai īn comunitate atunci.

netero
29-02-2020, 09:01 PM
Dacă iese cineva de la tero apare un anumit mesaj īn chat si se resetează timeleft-ul, dacă ești pus spec automat că ești afk nu se īntāmplă nmk. El a ieșit de la tero pur si simplu.

Tind sa cred ca te inseli. Nu l-am vazut iesind de la tero intentionat. Ba chiar mi-a spus cine a iesit ca sa le fac reclamatii :D

puyaNU
01-03-2020, 12:34 AM
Am iesit de la tero fara sa stiu ca eram tero. S-a terminat runda si voiam sa ies de pe server si nu am vazut ca m a bagat tero si am iesit. Nu am avut intentia sa ies sunt impotriva celor ce ies de la tero pentru ca stiu cat de enervant e sa se reseteze timpul pe o mapa mai ales daca nu e nici un admin pe server. Am si vazut ca mi am luat ban pentru o ora din cauza asta si nu stiam de ce pana sa intru pe forum sa citesc ca aparent eram tero cand am iesit. Imi pare rau pentru asta.

-=Christian=-
01-03-2020, 11:05 AM
:pro: Merita o sansa.

Skidrowツ
01-03-2020, 05:33 PM
:pro: Suntem oameni, greșim și noi, important e să īnvățăm ceva din asta!

aqx
01-03-2020, 08:18 PM
Pro.

Acid
02-03-2020, 08:14 AM
:pro:

mugurhaiduc
02-03-2020, 02:53 PM
PS: Imi pare rau ca am scurtat mapa pe arctic.Nu am stiut ca este regula asta.Acum am citit regulamentul si stiu ca nu e voie.Imi cer scuze.De asemenea imi cer scuze si pentru neintelegerile avute cu anumiti jucatori.

După cum am spus și aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) , se va ține cont de acea reclamație. Scuza ta nu prea are valoare īn momentul de față deoarece īn prima secundă īn care te contectezi pe server īți apare un meniu īn stānga, loc de unde poți citi regulile de bază ale serverului. Altfel spus, regulamentul e pus īn fața fiecărui jucător. Faptul că nu te-a interesat, e strict problema ta. Ca să nu mai spun faptul că īn reclamație am spus că te voi sancționa cānd te mai prind pe server, lucru pe care nu l-am făcut.
Așa că momentan ești respins , ca să īmi īncalc doar jumătate din promisiunea mea. Bucură-te că te-am lăsat să joci.
:locked: