PDA

View Full Version : Reclamatie mZq



AmX_jKr
16-02-2013, 02:12 PM
Salut. Azi la ora 14:02-14:10 mZq mi-a dat slay pentru ca m-am urcat pe pereti cu bhop (cfg de bhop).

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cfg-ul meu de bhop:

alias +_bhop "alias _special bhop_;bhop_"
alias -_bhop "alias _special"
alias bhop_ "-+;wait;special"
alias -+ "bhop+"
alias bhop+ "+jump;alias -+ bhop-"
alias bhop- "-jump;alias -+ bhop+"
bind "SPACE" "+_bhop"

Tiger
16-02-2013, 03:57 PM
Nu cred ca a primi un slay este un motiv de reclamatie, puteai sa imi spui direct mie si vorbeam eu cu el + din cate am inteles vroia sa-ti vada cfg-ul pentru ca ii pareai suspect.

@ Admini: bhop-ul NU este interzis, nu mai dati slap/slay cand vedeti pe cineva cu acest cfg!!!
@ Joker: As dori sa intri cu WAC, in mod obligatoriu, pentru a elimina orice suspeciune legata de tine!

mZq
16-02-2013, 03:57 PM
da asa este ti`am dat slay...vream sa te pun spec sa iti cer id deoarece ai vazut ca dupa ce ti`am dat slay ti`am cerut id de mess..Am intrat pe sv relax zicea ca ai dat de 2 ori cu lama prin perete si erau curios ce contine cfg`ul tau ....asta este tot daca trb sa fiu sanctionat voi fi !

AmX_jKr
16-02-2013, 05:23 PM
Bine ma, ca sa nu mai fie probleme intru cu nenorocitul asta de WAC, DAR o sa intru pe NON-STEAM pentru ca pe Steam bindurile si cfg-urile nu mai merg, nush ce dreaqu are... Tiger as vrea sa vorbesc cu tine pe mess despre treaba asta cu bhopu.

Tiger
16-02-2013, 07:34 PM
Bine ma, ca sa nu mai fie probleme intru cu nenorocitul asta de WAC

Vezi ca in cazul in care intri fara WAC si te-au prins adminii, acestia au mana libera la shock datorita antecedentelor tale... stii tu bine despre ce vorbesc :)

A, da, roaga-te sa nu-ti citeasca daniel postul ca atunci sa vezi ce va fi de pielea ta :))

TC