PDA

View Full Version : unban numele



dizdani
16-02-2020, 09:04 PM
NUME: MOD#>> Chancro ;x
IP: 213.147.166.227
VÂRSTA: 20
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA: 16 feb
ORA: acum câteva minute.
HARTA: dust2
ADMIN: dallas
MOTIV: nowcd
MARTORI: nu cunosc adminii și/sau jucătorii.
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: nu condamn pe admin că am luat ban din moment ce nu am dat scanul wcd, dar să fim serioși- cum puteam să-l dau dacă aplicația nu funcționează pe linux? Da, am avut un meci foarte bun, iar unele predicții și mie mi-ar fi dat de bănuit, dar pur și simplu a fost „mapa mea”. Dacă o hartă știu să o joc este dust2 Site A (unde mi-am petrecut majoriatea timpului). Cu atât mai mult nu aș fi avut de ce să folosesc alte mijloace decât radarul și bait(coechipierii) ca să aflu pozițiile inamicilor prin simplul fapt că mi-am construit un nume și nu vreau acum să-l pătez, din contră, nici eu ca lider al clanului nu aș vrea să pătez în niciun fel numele clanului... Cei ce mă cunosc știu și ei că nu sunt cel mai previzibil jucător, nici pe deathrun, nici pe clasic. Banul poate că este de 1200 de minute și mâine iar am să joc. dar după ce... o următoare cerere de wcd urmată de un alt ban?
-dA dC. nU JoCi pE wIndOS?
-nu am fps-uri îndeajuns pentru a satisface pofta mea de a juca deathrun în viteză. Și nu, nu am să mă pun să dau restart la laptop doar să joc la voi pe server.
ps: dacă ai un demo cu gameplay-ul meu, te-aș ruga să mi-l dai și mie, lucrez la o compilație pt. yt. (dacă vrei, nu includ faza când plantai bomba :p )

PS2: <b>You have to register to ba able to see this link</b> pentru wallhack există amx_ss, sau? Probleme cu dat poze încă n-am întâmpinat.

mugurhaiduc
16-02-2020, 09:35 PM
Ce coincidență.. amândoi suntem considerați wallhackeri =3. :pro: unban.. bănuiesc că majoritatea staffului știe deja că tu joci pe linux. Înțeleg motivul banului.. pe viitor îl poți controla cu amx_screenshot , cum a spus și Chancro.
Dacă chiar ai un demo care să arate mărețul wallhack folosit de chan.. cu toate că mă înșel.. te aștept să-l postezi.

-=Christian=-
17-02-2020, 12:26 AM
M-am gandit si am ajuns la concluzia de a-ti da unban.
Chiar daca nu bag mana in foc pentru tine, tinand cont de trecutul tau de pe dr, dar tot noi am ajuns la conculuzia de a-ti da inca o sansa acolo.
Vreau sa pastram o oarecare prietenie, amicitie intre noi, staff-ul Comunitatii WarGods.
Oamenii se mai si schimba, depinde, unii da, altii nu. O sa rog adminii sa te 'supravecheze' si tinand cont ca esti pe linux, eventual sa-ti faca cateva ss-uri.

Ti-am dat unban, spor la joc.
:locked: