PDA

View Full Version : cerere unban



aeliusccc
10-02-2020, 11:43 PM
UNIQUE ID: nu le stiu pe toate, numai ce am cumparat acest calculator si doar pe acesta il am
E65*021AE*B242A09BE*DB*2A18E5*D5 asta l-am gasit in rapoartele mai vechi :((
NUME: alex1k
IP (OPTIONAL):
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ( azi mi-a dat un amic steamul pe care il avea el de mult ca si-a luat altul, inainte jucam pe no steam :( )
MENTIUNI: am primit de la un baiat steamul sa ma joc si eu cs pe mix cu baietii, am vazut ca are vac ban pentru cheating insa m-au lasat baietii sa ma joc, la un moment dat mi-au cerut wargods si eu le-am zis ca le dau, il aveam descarcat in pc, am facut wg-uri pana de curand dar acum mi-a dat aceasta eroare si nu mai am alt steam si nici nu mai ma lasa sa joc acolo :( :((:(( ce am facut? nu am editat nimic, ce am facut gresit nu vreau sa raman banat ca nu am bani sa-mi iau un cont de steam si acum am si ban pe wargods plus ca nici de pe valve nu mai pot sa dau :(

Tiger
11-02-2020, 12:07 AM
Nu suntem responsabili:

daca cumparati/imprumutati/luati un cont de Steam banat si/sau v-ati banat din cauza lui
cui ii dati/imprumutati conturiile de Steam
...





Poti sa ii multumesti prietenului tau pentru asta. Contul a fost banat pentru motivul de a incerca sa creeze un raport fals. Va trebui sa platesti taxa de unban de grad 5 pentru acest fapt.

aeliusccc
11-02-2020, 01:26 AM
Poti sa ii multumesti prietenului tau pentru asta. Contul a fost banat pentru motivul de a incerca sa creeze un raport fals. Va trebui sa platesti taxa de unban de grad 5 pentru acest fapt.

sa platesc 200 lei? pentru ce a facut altul, hai ca e corect asa

alt sistem de operare si un steam nou si ies mai ieftin ;)

Tiger
11-02-2020, 07:46 AM
Realizezi ca esti banat in sistemul nostru pana la plata taxei de unban, nu? Ceea ce vrei sa faci tu doar iti va asigura cresterea taxei de unban si tot vei ramane banat.

Ai fost de acord sa respecti niste termeni si conditii de utilizare a aplicatiei, tu incalcandu-le te-ai ales cu ban permanent.