PDA

View Full Version : Admini Degeaba



The_NaMe
06-02-2020, 10:43 PM
Rog Detinatorii serverului sa faca curatenie intre admini . Toata lumea isi face de cap de server. Zici ca e serverul nimanui .
Toata lumea scurteaza , injura , omoara tero la free, dau retry cand sunt tero , etc. etc.
Vreau sa ma bucur si eu de un joc cat mai frumos, dar e imposibil , serverul e plin de persoane cu un iq destul de redus .

~th3fla~
07-02-2020, 10:03 AM
Cat timp nu este niciun admin pe server asta se īntāmplă, dacă ai observat pe cineva facand scurt etc puteai face un demo, nu? Fiecare admin intra cānd poate.

~TraNda~
07-02-2020, 12:52 PM
Cine te tine sa nu depui o cerere sa iei admin? Fiecare are timpul lui, nu e nimeni obligat sa intre la o anumita ora. Unii au scoala/facultate, serviciu. Fiecare isi imparte timpul dupa posibilitati.

mugurhaiduc
07-02-2020, 05:38 PM
Nu știu cum ai ajuns la concluzia că sunt admini degeaba deoarece nu pot intra pe server după pofta ta, dar mă rog. Cāt despre faza cu playerii problemă.. ce să zic.. trebuie reclamați și sancționați pānă le bagi mințile īn cap. Iar dacă vreun admin e chiar "degeaba" sau cum vrei tu să-i zici, te aștept cu o reclamație și se va lua o decizie īn urma dovezilor prezentate.

The_NaMe
07-02-2020, 07:01 PM
Zic si eu ca pro...u , fiind admin ai o mica responsabilitate , nu zic ca trebuie sa stai 24/24 h/zi , dar tostusi , ca admin ar trebuii sa fi mai activ decat majoritatea playerilor. Acuma fiecare cum crede
Am si eu servici . Seara intru pe server si nu gasesc admini online. Nu stiu ce se intampla in timpul zilei . Faceti o campanie "Se cauta Admini pe timp de noapte" . Nu trebuie sa va aprindeti , nu certam pe nimeni , evidentiam o problema pentru a fi rezolvada. Multumesc

~TraNda~
07-02-2020, 07:41 PM
Inca o data zic, nu cred ca ti-a interzis cineva sa nu faci o cerere admin (dupa conditiile stabilite in model si regulament). Daca zici ca tu ai timp seara/noaptea, cu atat mai bine.
Nu poti sa faci tu programul cuiva (nu ma refer in special la tine, vorbesc in general).

The_NaMe
07-02-2020, 08:02 PM
Prefer sa fiu un simplu jucator .

~TraNda~
08-02-2020, 08:38 AM
Atunci nu mai tipa pe aici.
:locked: