PDA

View Full Version : Propunere *O mare schimbare*



viper
05-02-2020, 12:28 AM
As vrea sa sugerez urmatoarele lucruri.
.Părerea mea sinceră este ca in 2020 ,serverele de tip classic sunt destul de demodate si invechite ,iar pe ele deseori se gasesc codatii din toate zilele.
consider ca un server de tip CS:GO ,romanesc,cu plugin-uri puse la carte si alte configurari ale mapelor la care sunt bine dispus sa ajut,cu tot (plugin,mape/skin-uri design/anti wall pe perete(nu stiu dacă toti a-ti vazut acest lucru dar pe unele servere de tip cs go,wall pe tasta f1 este complet inutil din cauza protectiei pusa pe pereți.impiedica jucatorului vederea altor playeri prin pereți)
Si alte protectii ,si addons-uri )
Din cate am auzit,vazut,serverele de genul tip Romanesc,sunt destul de rare.dar prospere,toti iși doresc acum sa joace pentru ceva,fie skin-uri noi,create-uri si alte chestii .asa sv,are o șansă mai mare de a mentine playerii,are o șansă mai mare la a tinde spre donatii pentru Cash/euro pentru create-uri /are șansă prosperă la Boost/sau donatii daca se v-a adauga plugin cu vip. ăsta incluzand (slot rezervat/armă personalizată)

tin să precizez .Nu fortez schimbarea acestui server,propun măcar adăugarea unuia de genul .

DaLLas
05-02-2020, 12:36 AM
Propunerea e Ok doar ca un Server Clasic merita putin imbunatatit dar sa ramana Clasic cs 1,6

viper
05-02-2020, 12:47 AM
Propunerea e Ok doar ca un Server Clasic merita putin imbunatatit dar sa ramana Clasic cs 1,6


classicul oricat ai incerca in momentul actual,nu v-a mai atinge asa mari performante dacă nu are o anumită vechime sau boostat maxim...

~TraNda~
05-02-2020, 02:05 PM
E total exclusa ideea transformarii serverului in unul de cs-go remake.

-=Christian=-
05-02-2020, 02:44 PM
E total exclusa ideea transformarii serverului in unul de cs-go remake.

:locked: