PDA

View Full Version : De ce am ban pe wg ?



RobertIoan
19-01-2020, 09:37 PM
UNIQUE ID: Toate UNIQUE ID-urile pe care le-ati detinut : nustiu de unde pot sa aflu ?!
NUME: Numele cu care ai facut ultima scanare: Rg12GamingDz
IP (OPTIONAL): IP-ul tau curent (verifica adresa ta IP: WarGods - Care este adresa mea IP) : 92.86.37.154
ID-URI DE STEAM: Toate ID-urile de Steam sau link de la profilurile de Steam pe care le detineti sau pe care le-ati folosit : STEAM_1:0:2031992319 2 40:29 23 0 are ceva daca nu am cs de pe steam ?
MENTIUNI: Alte detalii care ne-ar putea ajuta. .......

Tiger
19-01-2020, 10:31 PM
Banul a fost dat acum mai bine de 1 an si tu vii sa raportezi acum un false-positive?!

Ai de ales: eseu sau grad 1 (sau mai astepti 3 luni pentru unban gratuit):

In cazul in care banul este trecut de 3 luni si cauza banului era un caz de false-positive va trebui sa platiti taxa de grad 1 sau sa compuneti un eseu argumentativ de cel putin 1000 cuvinte in care sa argumentati despre "de ce nu este bine sa veniti sa cereri informatii ban dupa o lunga perioada de timp de la data ban-ului primit".!

RobertIoan
19-01-2020, 11:14 PM
Grad 1 adica ? <b>You have to register to ba able to see this link</b>
A trecut un an si de ce tot am ban ? Trebuie sa imi schimb ip ?

Tiger
20-01-2020, 01:35 AM
Citeste modelul de cerere ban info.

Banul nu se scoate decat daca este un caz de false-positive, indeplinesti conditiile de unban gratuit sau daca platesti pentru unban.

RobertIoan
20-01-2020, 07:24 AM
Am stat mai mult de un an si tot am banul ! Si respect toate conditile !

Tiger
20-01-2020, 08:40 AM
Nu respecti conditiile. Raportarea de false-positive a fost facuta dupa 1 an in conditiile in care ti se cere ca ea sa fie facuta in maxim 3 luni. Asadar ai de ales intre eseu, taxa de unban de grad 1 sau sa mai astepti 3 luni de zile.

RobertIoan
20-01-2020, 09:19 PM
Eseul cat de mult sa scriu si despre ce ? si dac a platesc de unban cat trb sa dau ? si daca trece 3 lunii de zile imi o sa duca banu ?

N/O/I/S/E
20-01-2020, 10:08 PM
Eseul trebuie sa cuprinda urmatoarele cerinte:

In cazul in care banul este trecut de 3 luni si cauza banului era un caz de false-positive va trebui sa platiti taxa de grad 1 sau sa compuneti un eseu argumentativ de cel putin 1000 cuvinte in care sa argumentati despre "de ce nu este bine sa veniti sa cereri informatii ban dupa o lunga perioada de timp de la data ban-ului primit".!

In caz ca vrei sa scapi de unban fara eseu si timp de asteptare poti sa accesezi acst link pentru a vedea preturile si metodele de plata:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Daca nu doresti nici unu din aceste lucruri poti sa astepti 3 luni apoi sa revii cu reply la acest topic (presupun) ca sa ii aduci aminte la bot sa iti dea unban.

Best regards,
N/O/I/S/E From WarGods Comunity

RobertIoan
22-01-2020, 04:10 PM
Si acum respect condotile ?
Am vazut ca e 5€ ! Pot sa dau taxa de un ban si prin paysf card ?

Tiger
22-01-2020, 06:01 PM
Pentru Paysafe/Paypal este 10 euro, 5 euro este pentru transfer bancar. Citeste modelul de cerere info ban !!!

RobertIoan
22-01-2020, 10:20 PM
Punema pe lista de astepate de 3 luni ! Dar sper ca o sa dispara banul !

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Punema pe lista de astepare de 3 luni ! Sper sa imi dispara banul ! Dupa cele 3 luni !

Tiger
24-01-2020, 04:55 PM
Asta nu depinde de mine, ci de tine. Nu mai folosi wCD pentru 3 luni si nu o sa ai probleme cu unbanul in wCD.