PDA

View Full Version : reclamatie admin morpeus



BOBINA AUREL
03-01-2020, 09:00 PM
vreau sa stiu de ce iau ban de la un admin care ieste codat. ar trebui sa anvete sa citeasca si sa joace fara cod ca iar o sa ramana servarul fara jucatori cam sa mai antamplad din cauza adminilor care au fost doar admini cu numele si sa schimbe mapa atat an rest nimic.

mugurhaiduc
03-01-2020, 09:12 PM
ar trebui sa anvete sa citeasca
Hă? șiii... dovezi? model? CEVA??

BOBINA AUREL
03-01-2020, 09:38 PM
reclamatia ie doar penu cine stie sa ci9teasca si antelge si pentru admin restul care nu antelg sant praf si nu vad rostul de ce sa comenteze daca nu antelg

~TraNda~
03-01-2020, 10:19 PM
Cred ca in primul rand ar trebui sa inveti tu putina romana, inainte ca noi sa intelegem ceva. Lasand la o parte limba romana si "metaforele" tale de a intelege ce vrei sa scrii, te stiu demult pe server. Esti un player care daca e cineva mai bun ca tine incepi sa-l injuri si il consideri codat. Te anunt ca nu este asa, chiar exista playeri mai buni ca tine.
Cat despre morpheus, s-o fi saturat si el sa tot il enervezi. Te asigur ca nu este codat si este un admin vechi aici. Chiar eu l-am controlat de cateva ori cu wCD.
Reclamatia este facuta fiindca tu esti un mare fustrat. Iti voi da unban, insa daca mai comentezi si vorbesti aiurea si prost pe server, mai ales daca injuri vreun admin, te asigur ca eu te banez permanent si nu mai intri pe serverele noastre niciodata.
Invata sa joci prima oara si dupa acuza pe cineva de cod.
Las topicul deschis pana maine, daca cineva mai are ceva de adaugat

aqx
03-01-2020, 10:20 PM
Auzi, boss? Lăsând gluma la o parte, ia pune mâna şi citeşte "că modelul ie pt tuată lumea". Fă o reclamaţie respectând modelul şi mai ales, aducând dovezi. Cine crezi că te bagă în seamă dacă nu vii cu dovadă? Ne putem certa până la anul aici şi tot degeaba.

-=Christian=-
03-01-2020, 10:27 PM
Voi ieste invidiosi pe iel ka ieste un pleier may inteligent ca voi. Eu sant de akord sa primeaska unban

-WickedSick-
03-01-2020, 10:49 PM
@Lion.
Poți adăuga această cerere aici ?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
:hohot:
Iar tu Bobină :)) , completează o cerere respectând modelul dacă dorești sa fie luată-n considerare .

~TraNda~
03-01-2020, 10:54 PM
quinn printesa mea
-=Christian=- -WickedSick- mugurhaiduc dragii mei prieteni
Nu exista model pe sectiunea asta :))