PDA

View Full Version : Propunere



k1dd.
31-12-2019, 07:26 PM
1. Scoaterea hartii deathrun_2011 intrucat in momentul cand nu este niciun admin multi se urca pe amaratele alea de schelete si stai dupa ei 10 minute sa coboare.
2. Sa mai fie adaugat (nu stiu daca exista) /rules care sa contina ce are si /reguli decat ca pe engleza sunt unii straini care nu inteleg ideea de /free sau faptu ca nu ai voie sa scurtezi.
3. Prelungirea banului de la iesirea de la terro la 60min. 30 minute mi se pare putin , in 30 min am timp sa mananc si dupa ma intorc fara ban.
4. Prelungirea banului de la iesirea wcd de la 20 ore la 7 zile sau 14 zile. In momentul cand o iesit inseamna ca suspectul folosea ceva care-l ajuta intr-un fel sau altul si a preferat sa inghita banul de 20 de ore in loc sa predea un wcd care dura 5 min sa-l faci.

~HYXUL~
31-12-2019, 07:31 PM
1 :pro: e chiar enervant sa vezi cum stai dupa cativa boti care nu is in stare sa coboare
2 :pro: tbh nici unii jucatori romani nu pricep notiunea de free/scurt
3 :pro: 30 de minute mi se par foarte putine pentru un reset de mapa (mai ales cand mapa era la final si nu e admin on)
4 aici sunt intre fiindca pe de o parte este si riscul ca ip-ul banat sa ajunga la alt jucator, dar pe de alta parte e mult mai worth sa iei ban pentru quit wcd decat sa il ai rosu fiindca dupa poti sterge tot si te-ai scos

WarGods | aLinoX
31-12-2019, 09:52 PM
1. :pro:
2. :pro:
3. :pro:
4. :pro: 1 saptamana.

k1dda
03-01-2020, 12:34 AM
1,2,3 :pro:

4 :contra: eu zic ca e ok asa. Mai ales ca pe serverul asta adminii sunt activi. Nu cred ca e nevoie de un ban asa mare, se mai pot intampla si greseli sa iesi cand ti se cere wcd.. deci..

~TraNda~
03-01-2020, 05:34 PM
1. Scoaterea hartii deathrun_2011 intrucat in momentul cand nu este niciun admin multi se urca pe amaratele alea de schelete si stai dupa ei 10 minute sa coboare.
Rezolvat

2. Sa mai fie adaugat (nu stiu daca exista) /rules care sa contina ce are si /reguli decat ca pe engleza sunt unii straini care nu inteleg ideea de /free sau faptu ca nu ai voie sa scurtezi.
Rezolvat. S-au adaugat in acelasi MOTD.

3. Prelungirea banului de la iesirea de la terro la 60min. 30 minute mi se pare putin , in 30 min am timp sa mananc si dupa ma intorc fara ban.
mugurhaiduc modifica regulamentul la 60.

4 aici sunt intre fiindca pe de o parte este si riscul ca ip-ul banat sa ajunga la alt jucator, dar pe de alta parte e mult mai worth sa iei ban pentru quit wcd decat sa il ai rosu fiindca dupa poti sterge tot si te-ai scos
Banul pentru no wcd ramane de 1200min.
:locked: