PDA

View Full Version : Unban The_NaMe



The_NaMe
31-12-2019, 04:28 PM
NUME: The_NaMe
IP: 188.241.196.58
VARSTA: 26
STEAM ID: STEAM_1:0:156851501
ID DE STEAM: cristiano
DATA: -31.12.2019
ORA: - Aprox. 15.30
HARTA: - Deathrun_grass
ADMIN: - Nu am retinut numele adminului
ADMINII PE SERVER: - Nu stiu
MOTIV: - Am primit Ban pe motiv ca as avea wall hack
DOVEZI:-
MENTIUNI: Nu aveam wargoods instalat . Pana am descarcat wargoods am primit ban.
Adminul nu era online in momentul in care jucatorul a spus ca folosesc cod. Am primit ban fara motiv intemeiat.
Nu eram pe steam in momentul cand am primit ban.

mugurhaiduc
31-12-2019, 05:27 PM
De la mine ai luat banul... si nu stiu despre ce vorbesti. Nu ai luat ban pentru ca ai fi avut wall, cu toate ca S3nko imi spuse ca era invizibil la tero si tu l-ai omorat cu toate ca nu aveai de unde sa stii unde e. Banul l-ai primit pentru ca ai refuzat wcd-ul. Te-am pus sa faci un scan, ai zis ca-l faci, am asteptat 5 minute dupa care vad dintr-o data ca ai iesit de pe server , asa ca te-am banat. Lucrul acesta se poate verifica in loguri.
Si din cate vad scanul tot nu l-ai facut: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Edit: S3nko este si martor

The_NaMe
31-12-2019, 06:18 PM
Am dat cu tinta in jurul meu si a aparut numele lui langa tinta . Asa am reusit sa vad unde e . Nu aveam nici un wall. Nu vad cu ce te ajuta wall-ul pe deathrun mod. Nu am facut wcd niciodata . Fac oricand vrei . Nu folosesc coduri si nici nu am folosit vreodata.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | aLinoX
31-12-2019, 06:47 PM
Si astea ce-ti spun?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

mugurhaiduc
31-12-2019, 06:50 PM
Și atunci de ce a trebuit să ieși de pe server? Nu puteai să faci un wcd atunci? Banul tău e de 20 de ore, nu e permanent. Īn momentul de față, fiind suspect, am să te iau la wcd cu prima ocazie cānd te mai văd pe server. O dată ce ai ieșit din cs și ai șters orice aveai tu acolo poți să faci cāte scanuri vrei și să mi le aduci pe forum, tot nu dovedesc că īn momentul acela erai curat.

Edit: Și da.. ar fi o idee bună să ștergi si Crosshair AWP-ul.. nu ajută cine știe ce datorită faptului că suntem pe deathrun, dar la un duel cu awp ai un avantaj.

The_NaMe
31-12-2019, 06:52 PM
Nu am bagat nici un cod . E un cs luat de pe net Nvidia E9 . Il folosesc cu developer 1 . Nu inteleg nimic din ce e pe wcd .

mugurhaiduc
31-12-2019, 06:55 PM
Bun, deci te bagi mai tare īn nămol. Dacă ai citi regulamentul, ai vedea că primul lucru care īți sare īn ochi este că cs-urile nvidia nu sunt permise pe server.

Edit: Eu ți-aș sugera să-l ștergi și să cauți alt cs. Dacă chiar e necesar pot să-ți dau chiar eu un link cu un cs recomandat, curat pentru wcd.

WarGods | aLinoX
31-12-2019, 06:55 PM
Ce ti-am pus eu acolo e tinta de awp,cat despre ce ai zis e INTERZIS Cs Nvidia pe Server.
Ai de ales, ori schimbi csu ori ai ban.

The_NaMe
31-12-2019, 07:04 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Asta e cs 1.6 original . Cred ca e bun

k1dd.
31-12-2019, 07:04 PM
DECI NU CRED CA AI VENIT SA FACI CERERE UNBAN DUPA CE WALL AVEAI SI PT UN BAN DE 20 DE ORE =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) du-te frtlm citest regulamentu si numai plange. Stateai cu tinta exact pe mine desi eram invizibil , nu e vorba ca am aparut in tinta. Vorba e de cum stiai sa te uiti fix acolo cand vreo 3-4 trecuse pe langa mine. Daca as fi vaiv , cu prima ocazie pe sv ti-as da ban numa din pricina faptului ca joci cu nvidia , cand in regulament scrie.


CS-urile nVidia sunt INTERZISE pe server!

Poate anu viitor va fi cu mai mult noroc sau mai mult ghinion , cine stie.

EDIT:

Eu vad ca te contrazici singur.

Nu eram pe steam in momentul cand am primit ban.

E un cs luat de pe net Nvidia E9

nu inteleg de ce nu putea sa fie ban permanent pentru refuz wcd. As propune ca de acuma ban pentru refuz wcd sa fie de o saptamana. 20 de ore mi se pare putin avand in vedere ca majoritatea celor care refuza este din pricina faptului ca joaca cu ceva anume.


Edit x2:

Chiar is curios cum de te-a pus careva la un wcd si a iesit rosu cand "am si steam"
desi am cautat cristiano si nu-mi apare nimeni cu acest nume pe steam. Deci nici nu sti ce vorbesti.

The_NaMe
31-12-2019, 07:08 PM
DECI NU CRED CA AI VENIT SA FACI CERERE UNBAN DUPA CE WALL AVEAI SI PT UN BAN DE 20 DE ORE =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) du-te frtlm citest regulamentu si numai plange. Stateai cu tinta exact pe mine desi eram invizibil , nu e vorba ca am aparut in tinta. Vorba e de cum stiai sa te uiti fix acolo cand vreo 3-4 trecuse pe langa mine. Daca as fi vaiv , cu prima ocazie pe sv ti-as da ban numa din pricina faptului ca joci cu nvidia , cand in regulament scrie.



Poate anu viitor va fi cu mai mult noroc sau mai mult ghinion , cine stie.

EDIT:

Eu vad ca te contrazici singur.

Am si steam . nu eram pe steam , eram pe cs-ul ala nvidia e9. asta ziceam

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Nu am refuzat wcd . Nu stiam sa il folosec.
Nu mai are rost sa o lungim , astept sa expire ban-ul si revin pe server cu un cs curat.
E vina mea ca nu am citit regulamentul.
Toate cele bune si un an nou fericit. Puteti inchide topicul.

mugurhaiduc
31-12-2019, 07:18 PM
Nu stiam sa il folosec.

Păi și eu pentru ce eram acolo? Puteai să mă īntrebi cum se face. Te-aș fi ajutat. Plus văd că ai reușit să faci wcd-ul și fără ajutor.
Poți să negi faptul că ai refuzat wcd-ul.. dar cel puțin cānd ieși de pe server mie asta īmi indică.
:locked: