PDA

View Full Version : Unban Mr.Durden



alexikss
28-12-2019, 08:38 PM
La TITLU veti scrie Unban Numele (ex: Unban Max) iar in continut veti specifica urmatoarele detalii:
NUME: Mr.Durden
IP: 86.121.213.138
VARSTA: 30
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam
DATA: 28.12.2019
ORA: 20:22
HARTA: fy_tricky
ADMIN: Adi
MOTIV: aim
MARTORI: cico se plange de fiecare data ca am aim pentru ca se oftica de fiecare data ca pierde.
DOVEZI: adminii mi-au mai cerut de 2 ori inainte pe server wargods scan si am iesit curat ambele dati.
MENTIUNI: sunt locul 1 pe toate serverele de gg de la noi si joc de ceva timp si pe serverul asta. nu mi s-a cerut scan, nimic, de data asta. Nu e normal. Am jucat si cu DXU, Visinel, Irlandezul de mult timp si pot garanta pentru mine.

Si-n plus, cico ma si injura de fiecare data cand nu e un admin prezent. Totodata nu-s singurul pe care cico il injura pentru ca el considera ca toti cei mai buni decat el sunt codati. Si AngelEyes pateste la fel. Iar adminul sa se ia dupa spusele unui noob, fara sa faca o verificare in prealabil mi se pare inadmisibil.

Anghelos
29-12-2019, 10:49 AM
te rog sa lasi dovezi ale acelor injurii si vom incerca sa rezolvam problema cat mai repede si in beneficiul tuturor si in baza regulamentului

~TraNda~
29-12-2019, 02:15 PM
sxpbsxpb astept cat mai repede dovada banului!

sxpbsxpb
29-12-2019, 02:35 PM
sa lase wg aici, i-am mai cerut si acum cateva zile si era cu rosu. i-am dat ban de mai multe ori dar vad ca tot intra

~TraNda~
29-12-2019, 05:00 PM
Banuri active (1)
Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
28.12.2019 Mr.Durden STEAM_0:0:3205336 Adi aim Permanent
Are un singur ban, asta dat de tine
Si astea sunt wCD-urile lui: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
In plus e si steam ON.
Tinand cont de cererea asta unban si de ce am vazut azi pe server, cand tu faci ss pentru aim, in plus dupa schimbarea mapei ai mai si iesit de pe server, fara sa continui verificarea playerului ... Ramai la slot.
Mr.Durden, ai primit unban
:locked: