PDA

View Full Version : Cerere Super Slot GrEeN #.



green2
11-02-2013, 11:26 AM
Grad: Super Slot
Nick: GrEeN #.
Varsta:15
ID De Steam: green_skill [original]
Steam ID: STEAM_0:0:61038624
ID De Messenger: cristy.slim
Experienta: Da:)
Timp jucat: 40 ore...41:-?? oricum am 40
Perioada: Dimineata si Seara...Si mai mult in weekend
Motiv: Vreau super slot pentru ca o sa dau 2-3 boost saptamana asta...Si vreau sa va demonstrez ca m-am schimbat cu totul:)
Cunostinte:-
Promovare:WAC , Boost , Reclame pe retelele de socializare


Vreau ultima sansa...Credeti-ma ca nu regretati:D

AnOnIm
11-02-2013, 12:31 PM
Mda ,am discutat cu Green azi pe server.Sunt constient ca a avut unele probleme de limbaj ,pot spune chiar ca eu am comentat aspru cand a fost vorba de slot ,din cauza orelor putine si a limbajului pe care la folosit cu ceva timp in urma.
Am observat ca e interesat sa obina un acces aici si ca s-a schimbat. Nu am mai vazut nici un cuvant urat ,plus ca a acumulat 40 de ore intr-un timp relativ scurt.Asta e parerea mea ,sper ca nu e total gresita.

PRO!

Sky
11-02-2013, 12:58 PM
Super slot inseamna slot cu imunitate, eu sunt pro pentru ca personal nu am observat derapaje la tine, stiu ca ai avut niste "scapari" dar no big deal. Raman la ideea ca e important sa fie sustinuti jucatorii care vor sa joace pe acest server si mai ales care fac ceva concret pentru popularea lui indiferent de unele greseli pe care le-au comis in trecut. Deci :pro:

Brand
11-02-2013, 06:13 PM
CONTRA
Nu-mi place deloc atitudinea ta. Prima data a fost o greseala ca am dat Pro.
P.S. Sunt sigur ca iar o vei da in bara.

negrutzu
11-02-2013, 06:41 PM
Pro.

GyMy
11-02-2013, 07:42 PM
Eu zic pro , are 40 de ore acumulate intr`un timp scurt :) sper sa nu mai o dai in bara:) si poate ajunge mai sus :) daca asa isi propune !

Tygru
11-02-2013, 09:01 PM
Pro!

Max7.62
12-02-2013, 09:25 AM
Voi zice PRO... ia-o ca pe un sfat...vorbesti mult :)

XeLa
12-02-2013, 12:14 PM
E a 4 a oara cand ne spui ca te`ai schimbat si nu mai faci asa.Din pacate pentru tine am intrat dupa non steam si nu te`am vazut doar o singura data gresind cand nu sunt admini pe server.Intri dimineata , iti iei amploare, suferi ceea ce nu halesc deloc.Asta ai patit si cand ai avut primu slot, cand ai avansat ca admin , si cand iar ai zis ca te`ai schimbat si mai vrei o sansa.Mereu la fel.Dupa ce ai luat admin a 2 a zi aveai deja 3 reclamatii , am incercat sa discut cu tine sa nu mai faci asa , ai zis ca ai inteles dar degeaba, urmatoare zi alta reclamatie.
Acum 3 saptamani dupa ce ti`am dat iar slot si iar ai zis ca te`ai schimbat , ti`am explicat nu o data , de 3 ori , sa nu mai faci ce ai facut si ca nu e bine ceea ce faci cateodata cand suferi si injuri.Ai zis ca te schimbi dar nu a fost asa nici atunci, dupa doar 2 zile ai gresit.
Am avut incredere in tine de 3 ori si de fiecare data m`ai dezamagit.Ai avut destule sanse si nu ai stiut sa profiti de ele.
Deocamdata nu mai primesti nici slot , nici admin.Cand o sa cred eu ca ti`ai schimbat comportamentul abia atunci poate o sa primesti slot.

:locked: