PDA

View Full Version : Problema set launch CS1.6 steam on



azazeq
23-12-2019, 08:14 PM
Deci, am acest set launch:

-nofbo -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -nomsaa +gl_ansio 0 +ex_interp 0.01 -freq 60 -low

Problema e în felul urmator..





dacă pun setarea asta -low prima, intră foarte bine tap-urile, dar spray-ul nu
dacă o pun undeva pe la mijloc, întră spray-ul dar nu intră tap-urile, intră foarte greu
din nou, dacă pun setarea asta -nojoy undeva pe la început, intra tap-urile dar spray-ul intra decent
înainte să-mi schimb pc-ul, aveam acest set launch pus într-o ordine și-mi intrau si tap-urile , și sprayul bine, însă le-am pierdut
mă poate ajuta cineva cu ordinea lor? sau măcar o explicație




off: dacă am greșit secțiunea, îmi cer scuze :d

update;

acum am acest set launch

-nofbo -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -nomsaa +gl_ansio 0 +ex_interp 0.01 -freq 60 -low


iar daca schimb ordinea setarilor, se modifica si reculul armelor, am explicat mai sus ce si cum..

ma poate ajuta cineva cu ordinea lor incat sa intra glontul si la 1tap incat si in cazul cand fac spray?

~TraNda~
24-12-2019, 09:39 AM
Eu sincer nu joc cu setarile facute in set launch, ci pur si simplu mi le bag in consola. Cam asta iti recomand si tie.
Nu stiu de cand n-ai mai jucat CS 1.6, insa daca n-ai mai jucat demult timp, tin sa te anunt ca cei de la valve au facut update-uri, posibil si de aici sa vina problema ta.