PDA

View Full Version : Prezentare Saker



Saker
20-12-2019, 02:02 AM
[Prezentare Saker]
Salut,ma numesc George,am 18 ani si locuiesc in Franta,mai exact in Paris pentru a face un curs de bucatarie.
De mic mi-a placut sa desenez,la 5-6 ani am inceput sa desenez pe hartie ( desene oribile btw inca le mai am:)) ) si la 13 ani am inceput sa desenez si digital,nu aveam eu bani de tableta grafica pe atunci dar cu timpul am acumulat putina experienta in a face bannere si la 14 ani mi-am achizitionat o tableta grafica din banii din bannere
imi place si sa scriptez servere,am detinut un server in trecut top1 in Romania de deathrun si in prezent lucrez la un nou proiect care sper eu sa ajunga sus fiindca depun efort si o sa aduc ceva unic cel putin in Romania a existat doar un server de acest mod acum 3 ani daca imi aduc bine aminte.

c-am asta a fost prezentarea mea,am vrut sa va spun mai mult despre parcursul meu in domeniul gaming ului.
Daca sunt intrebari va rog :)

~HYXUL~
20-12-2019, 11:21 AM
Bine ai venit in comunitate! Sper sa ne intelegem.
:welcome:

mugurhaiduc
20-12-2019, 11:46 AM
Bine ai venit! Pot spune că ador deathrun-ul.. așa că sunt curios în legătură cu planul tău. Sper să te înțelegi bine cu toți. :)
:welcome:

-WickedSick-
20-12-2019, 10:45 PM
:welcome:
Daca ai creatii si te pricepi la design poti posta aici : <b>You have to register to ba able to see this link</b> , ulterior poti aplica pentru postul de designer in comunitate .
Mult succes :)

edytza
21-12-2019, 08:26 PM
Bine ai venit

~TraNda~
22-12-2019, 04:24 PM
:welcome:
Sper sa te simti bine la noi!
:locked: