PDA

View Full Version : Problema sv clasic



RaZz0R
12-12-2019, 07:46 PM
Salutare! Vreau sa aduc la cunostinta faptul ca pe sv de clasic se intampla un element ciudat. Din cand in cand cade sv brust si se reseteaza rankurile. Primele 2 dati s-a intamplat cand am bagat pe cineva la spec. nu stiu daca este o pura coincidenta sau nu. Daca cineva mai are adaugiri de adus pe langa ce am spus eu e liber sa aduca pentru clarificarea problemei.

~HYXUL~
12-12-2019, 07:53 PM
Salutare! Vreau sa aduc la cunostinta faptul ca pe sv de clasic se intampla un element ciudat. Din cand in cand cade sv brust si se reseteaza rankurile. Primele 2 dati s-a intamplat cand am bagat pe cineva la spec. nu stiu daca este o pura coincidenta sau nu. Daca cineva mai are adaugiri de adus pe langa ce am spus eu e liber sa aduca pentru clarificarea problemei.

Acest lucru se intampla si pe jb inainte. Initial se credea ca este din cauza day-urilor pana cand s-a observat ca pica si cand nu se da day. Procesul era acelasi pica server-ul dupa 10 secunde era iar on, dar se resetau rank-urile. Nu stiu acum daca se poate sa fie de la plugin-ul de xmas sau de la dedicat (fiindca asta era initial dedicat-ul jb-ului).

mugurhaiduc
12-12-2019, 09:43 PM
Am jucat și eu mai bine de o oră pe server și nu s-a īntāmplat nimic :|
Am īnceput să ma pun spectator , dar tot nimic.
Posibil să fi căzut serverul dintr-un anumit motiv pe moment. Dar cu siguranță nu de la comanda spec.

~HYXUL~
15-12-2019, 11:53 PM
Dupa 3 zile de la raportarea bug-ului m-am mai jucat si eu si pot spune ca nu am patit sa pice server-ul sau lucruri de genul. Si de vreme ce nimeni nu a mai zis ceva in legatura cu asta cred ca s-ar putea spune ca ar fi fost o problema de host pe moment si ca s-a rezolvat de la sine.
Se poate da T/C
:locked: