PDA

View Full Version : Cerere UP SADBOI



WarGods | DaNy
03-12-2019, 01:00 AM
GRAD: Premium
NICK: SADBOI
DATA NASTERII: 14/12/2005
VARSTA: 13 ani (11 zile pana implinesc 14 ani)
*ID DE STEAM: Original <b>You have to register to ba able to see this link</b>
STEAM ID: STEAM_0:0:172714029
Adresa contact: danicalinoiu@gmail.com danicalinoiu@yahoo.com sau discord DaNy#1127
EXPERIENTA: Experienta atat pe servere de classic,zombie,gungame si deathrun.
TIMP JUCAT: 37 ore si 5 minute.
PERIOADA: Seara dupa scoala intre orele 7-10 si in weekend.
PROMOVARE: Promovare pe retelele de socializare atat pe Facebook in grupuri. DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Regulament citit? : DA.
Cuvantul cheie: ©he1e ceaun

WarGods | aLinoX
03-12-2019, 07:24 AM
' :contra: Iti trebuie 3 boosturi per grad pt up, tu nu ai dat nici un boost.
Ai avut dreptate, ai :pro:
EDIT2: Totusi ramane :contra: , esti bâtă la amx fara supărare, când tu spui ca "amx_voteban" da Ban permanent . Iti propun sa dai scoala WG iar dupa ce ai luat "ADMIS" sa revi cu o noua cerere.
Edit3:Eu iti propun sa nu o iei la abureli ,tu cu gura ta ai zis pe sv ca votebanul e perm si eu te-am corectat spunandu-ti ca e 30 de min.
Dovada o voi arata daca o voi putea convinge pe mama sa ma lase pe pc (nu ma lasa am luat 7 in teza). Daca pana mâine nu o voi putea pune atunci LiOn. sau mugurhaiduc Uitati-va in logs la ce a zis Dany când aveti timp.

WarGods | DaNy
03-12-2019, 12:04 PM
:contra: Iti trebuie 3 boosturi per grad pt up, tu nu ai dat nici un boost.

Iti trebuie 3 boost uri de la premium in sus. Asteptam sa vedem si raspunsul restul adminilor.
Pentru UP de la gradul de PREMIUM in sus, aveti nevoie de minim 3 boosturi/grad

WarGods | DaNy
03-12-2019, 02:48 PM
' :contra: Iti trebuie 3 boosturi per grad pt up, tu nu ai dat nici un boost.
Ai avut dreptate, ai :pro:
EDIT2: Totusi ramane :contra: , esti bâtă la amx fara supărare, când tu spui ca "amx_voteban" da Ban permanent . Iti propun sa dai scoala WG iar dupa ce ai luat "ADMIS" sa revi cu o noua cerere.

Vreau dovada cand am zis ca voteban este permanent. Poate am zis ca este permanent pentru ca pe alte servere jucate de mine era permanent,totusi dupa am zis ca se da 30 minute la voteban.

mugurhaiduc
03-12-2019, 04:32 PM
Eu nu mă pot uita în logs pentru că n-am acces. Dacă mai vine cineva care să-i dea dreptate lui aLinoX , atunci ai putea să faci școala wargods sadboi.
Edit: Și pentru că sunt un băiat bun te atenționez că nu ar strica să mai faci o reclamă, ultima pe care ai facut-o a fost acum o săptămână.

Edit: După ce am văzut reclamația aceea eu zic că e mai bine să faci școala wargods. Momentan :contra:

WarGods | DaNy
03-12-2019, 04:47 PM
Eu nu mă pot uita în logs pentru că n-am acces. Dacă mai vine cineva care să-i dea dreptate lui aLinoX , atunci ai putea să faci școala wargods sadboi.
Edit: Și pentru că sunt un băiat bun te atenționez că nu ar strica să mai faci o reclamă, ultima pe care ai facut-o a fost acum o săptămână.

Reclama din DOVADA am facut-o aseara.

k1dda
04-12-2019, 12:16 AM
Daca era si o dovada la ce ai spus alinox, mai spuneam

:pro: sa fie, succes.

-WickedSick-
07-12-2019, 11:44 AM
:pro:

~TraNda~
09-12-2019, 06:36 PM
Iti acord premium daca treci de scoala wargods
:locked: