PDA

View Full Version : Cerere Helper.



WarGods | aLinoX
30-11-2019, 04:26 PM
GRAD: Helper
NICK: LeG^ | #A.F.K#
DATA NASTERII: 03.05.2005
VARSTA: 14
*ID DE STEAM: [Crackuit]
STEAM ID: STEAM_0:0:995283936
Adresa contact: mihaipro09@gmail.com
EXPERIENTA: Buna.
TIMP JUCAT: 16 (desi cred ca am mai mult.)
PERIOADA: Weekend
PROMOVARE:Reclama/Boost
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: İhe1e ceaun

WarGods | DaNy
30-11-2019, 05:44 PM
:pro:
Mai multa activitate nu strica :D

mugurhaiduc
30-11-2019, 05:48 PM
:pro: doar dacă ești sigur că nu o să te retragi cu același motiv ca data trecută.

Skidrowツ
30-11-2019, 07:10 PM
:contra: Din partea mea, ți-am cerut un wcd și ai făcut mare show și mă mai și amenințai că mă lași fără grad dacă îți dau ban (cică mă filmai)

WarGods | aLinoX
30-11-2019, 07:41 PM
Astea sunt inventii de ale tale, atunci cand mi-ai cerut wcd am intrebat ”de ce?” si din momentul acela ai inceput sa fii ironic si sa iti cam bati joc de mine,tu in calitate de admin trebuia sa zici macar ca vrei o verificare nu sa incepi cu scandal si eu NU AM ZIS ”ca te las fara grad” AM ZIS ca iti fac reclamatie desi m-am hotarat sa nu iti fac . De ceva vreme incepi sa ai un comportament toxic si sa iti dai aere de vedeta cand stai pe server (cel putin asta vad eu)

Data viitoare te rog sa aduci argumente solide, nu inventi .

-WickedSick-
01-12-2019, 11:33 AM
:pro:

Skidrowツ
02-12-2019, 05:58 PM
Astea sunt inventii de ale tale, atunci cand mi-ai cerut wcd am intrebat ”de ce?” si din momentul acela ai inceput sa fii ironic si sa iti cam bati joc de mine,tu in calitate de admin trebuia sa zici macar ca vrei o verificare nu sa incepi cu scandal si eu NU AM ZIS ”ca te las fara grad” AM ZIS ca iti fac reclamatie desi m-am hotarat sa nu iti fac . De ceva vreme incepi sa ai un comportament toxic si sa iti dai aere de vedeta cand stai pe server (cel putin asta vad eu)

Data viitoare te rog sa aduci argumente solide, nu inventi .

Nu sunt inventii pisi, si pana la urma e dreptul meu de a da :contra: sau :pro: :)
Ca ti-am cerut un scan, nu inseamna ca-mi dau aere :)

~TraNda~
02-12-2019, 06:26 PM
Helper acordat
:locked: