PDA

View Full Version : Mini Concurs



dizdani
17-11-2019, 04:52 PM
odată ce remediez problema conexiunii de internet (ping), voi relua organizarea evenimentului.

ciau măi.
Organizez un mini concurs aicia pe dere ff. fain.



Legile turneului!


Participanții vor juca în maxim 251 fps.
Primele runde se joacă /knife 400 grav. cu USP control. Semi-finala și finala se va juca doar 800 grav. ( USP sau knife 7)
Se joacă 1v1 3/5 runde.
Primul care ajunge la checkpoint primește +1pct.
Toți participanții eliminați au o a doua șansă pentru a lupta la titlul de 'Cel mai bun bucătar'. /vezi img. din urm. post./


Hărțile și orinea lor: dr_genius, dr_abstract_easy, dr_bhopz_v2, dr_badblood_v3, dr_unreal, , x, y, z...


Reguli, detalii le aveți pe linkul de jos.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>



Întrebări frecvente:


Se mai dă și altcv. pe lângă făină și ouă??
mai pimești VIP timp de o lună pe sv. și îl va primi doar cel mai bun pistolar din west (^; . PS: făina și ouăle sunt stoc limitat.

ff. tare men, dar... cum mă înregistrez?
te poți înregistra singur folosind linkul de jos sau dacă ești un leneș ca mine și n-ai chef de toate prostiile alea poți lăsa aici un comentariu despre Ion Barbu și desigur #partikip și nickname-ul tău.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

bă men, dar la ce oră este? Că eu am lecții de canto joia la 18:00;
staai liniștit măi, odată ce locurile se vor ocupa voi da o dată și o oră, dar cred că joi pe la 18 e okay. ( data nu e stabilită )

am voie cu cfg-uri blanao?
alias mouse1 "+attack;wait50;+record;wait5;commandsay;wait;conne ct drwargudsro mare turneu de dr. pe sate;wait5;toggleconsole;wait2;exec K3nZ0orR.cfg;wait2;quit" . . . NU!


Nelămuriri sau alte întrebări le puneți aici în comentarii, bineînțeles în limita bunului simț și limitărilor impuse de către regulile forumului.


Concurs sponsorizat de către Leiăn și fundația Mereu aproape .

dizdani
18-11-2019, 12:28 PM
rezervat

mugurhaiduc
18-11-2019, 03:36 PM
Ion Barbu a fost un poet și matematician român. Ca matematician este cunoscut sub numele Dan Barbilian. A fost unul dintre cei mai importanți poeți români interbelici, reprezentant al modernismului literar românesc.

#partikip - MOD#>> rogVAIV ;x